Záložky z HumbookFestu 2018 a bonus navíc

Záložky od @sharys_and_books jsou u nás už skoro tradice. Vloni jsme jich na HumbookFest vytiskli málo, letos jsme jich měli zase pro jistotu slušnou zásobu. Ne každý se ale dostal v sobotu 6. října do Prahy a je škoda tak krásné designy nechat vymalovat jen pár vyvoleným, kteří se měli šanci stavit na workshop. Takže je opět nabízíme ke stažení.

Tiskněte, malujte, vybarvujte a hlavně foťte a označujte Sharys (@sharys_and_books) i nás (@humbook). Chceme vidět, jak jste je dotvořili a lajk od nás máte jasný. Pokud nevíte, jak začít, tady máte inspiraci a pár tipů. A pozor, to zdaleka není všechno. Zatímco na HumbookFestu bylo k dispozici celkem 12 záložek, dnes jich nabízíme 13. Jako bonus máte záložku k Divotvůrci od Sebastiena de Castella, který na HumbookFestu fakt zazářil. A protože je obecně nejoblíbenější postavou kočkoveverák Reichis… ????

Stahujte a malujte

Všech 13 záložek jsme pro vás nachystali na čtyři A4 na šířku, abyste si je mohli vytisknout prakticky kdekoliv. Počítejte i s tím, že na ně budete malovat, proto zvolte savý papír.

ZALOZKY_2018_1ZALOZKY_2018_2ZALOZKY_2018_3ZALOZKY_2018_4

P.S. Reading copy Krutého prince na fotce je jako měřítko, ať víte, jak velké jsou záložky vytištěné. ????

předchozí
další
Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *