Záložky z HumbookFestu 2018 a bonus navíc

Záložky od @sharys_and_books jsou u nás už skoro tradice. Vloni jsme jich na HumbookFest vytiskli málo, letos jsme jich měli zase pro jistotu slušnou zásobu. Ne každý se ale dostal v sobotu 6. října do Prahy a je škoda tak krásné designy nechat vymalovat jen pár vyvoleným, kteří se měli šanci stavit na workshop. Takže je opět nabízíme ke stažení.

Tiskněte, malujte, vybarvujte a hlavně foťte a označujte Sharys (@sharys_and_books) i nás (@humbook). Chceme vidět, jak jste je dotvořili a lajk od nás máte jasný. Pokud nevíte, jak začít, tady máte inspiraci a pár tipů. A pozor, to zdaleka není všechno. Zatímco na HumbookFestu bylo k dispozici celkem 12 záložek, dnes jich nabízíme 13. Jako bonus máte záložku k Divotvůrci od Sebastiena de Castella, který na HumbookFestu fakt zazářil. A protože je obecně nejoblíbenější postavou kočkoveverák Reichis… ????

Stahujte a malujte

Všech 13 záložek jsme pro vás nachystali na čtyři A4 na šířku, abyste si je mohli vytisknout prakticky kdekoliv. Počítejte i s tím, že na ně budete malovat, proto zvolte savý papír.

ZALOZKY_2018_1ZALOZKY_2018_2ZALOZKY_2018_3ZALOZKY_2018_4

P.S. Reading copy Krutého prince na fotce je jako měřítko, ať víte, jak velké jsou záložky vytištěné. ????

předchozí
další
Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *