Storki

#storkiappka přináší chat fiction konečně i do vašeho telefonu. Že pojem chat fiction ještě neznáte? Jde o příběhy, které mají podobu konverzací ve stylu sociálních sítí nebo esemesek. Vše se odehrává skrze krátké zprávy a taky gify, obrázky a zvuky, které si mezi sebou postavy posílají. S každým ťuknutím se vám odhalí další kousek příběhu. Uvidíte, nebudete moci přestat číst.

Storki si může číst úplně každý a každý je může také vytvářet. Baví vás horory? V appce najdete děsivé příběhy, které není radno číst za tmy. Dáváte přednost romantice? Přečtěte si povídky složené z esemesek, které by chtěl dostávat každý z nás. ❤️ Nebo máte radši sci-fi? Není problém, objevte příběhy, ve kterých je jednou z postav palubní počítač vesmírné lodi. Po dočtení příběhu ho můžete okomentovat nebo ho „lajknout“ za pomoci srdíčka, aby ostatní věděli, že podle vás tahle storka stojí za přečtení.

Chcete psát? Výborně, žánru se meze nekladou. Že si chcete přečíst nějakou tu fan fiction, třeba o tom, jak by vypadala on-line konverzace Rona s Hermionou, a žádnou nenacházíte? Tak ji napište! ???? Zařadíte se tak po bok opravdových spisovatelů a spisovatelek. Psát storki a získat si nadšené čtenáře a čtenářky ale může každý, bez ohledu na to, jestli už mu vyšla kniha, stačí se podívat třeba na autorku s přezdívkou nofreeusernames. 😉

Přidávat do příběhů gify, obrázky a zvuky a taky je v příbězích ostatních vidět, číst prémiové storki a užívat si appku úplně bez reklam můžete díky prémiovému účtu. Body, za které dostanete do Premium verze přístup, si můžete samozřejmě koupit – taky je ale můžete získat aktivitou v appce.

Tak si Storki stáhněte, už se moc těšíme na vaše lajky, komentáře, zpětnou vazbu i na vaše vlastní příběhy!

#ctustorki #pisustorki

Sledujte Storki na Instagramu a Facebooku.

Související posty
storki
Píšete Storki? Tak tyhle 3 nešvary máte možná na svědomí taky

Martin má na kontě knížku Kaziměsti, skvělou povídku napsal i pro novou appku StoryMe. Natáčí taky podcast Re:kadence, kde se do Storek pěkně opřel. 🙂 Svůj pohled na nešvary při psaní chat fiction sdílel na HumbookStage a protože chceme, aby vaše (i naše) storki byly čím dál lepší, poprosili jsme ho o článek na toto […]

videa
Storki v novém: Gify, obrázky & víc
videa
Pavel a Marillee píšou #storki