Humbook blogeři

Staňte se Humbook blogerem

Každý zažil svůj odrazový můstek v blogerské komunitě jinak – někdo o svou první spolupráci nakladateli psal, jiného oslovili oni, někdo si piluje svůj blog/booktube/bookstagram nezávisle, další teprve začíná. Ale co vy? Bojíte se si říct sami, ale zároveň už jste se načekali dlouho? Anebo je to pro vás nové, ale máte cíl a chcete na sobě pracovat? Young adult blogerům chceme nabídnout nejen tak trochu jiný způsob spolupráce, ale hlavně místo, kde se budou mít šanci seznámit mezi sebou. Pokud máte chuť být součástí YA knižní komunity a být v kontaktu nejen s námi ale i s dalšími tvůrci, čtěte dál.

Chceme dát dohromady young adult blogery, kteří mají chuť diskutovat a spolupracovat mezi sebou. Nejdřív online, ale kdoví, co bude dál. 😀 Být součástí Humbook blogerů má i další výhody – můžete se stát beta čtenáři dosud nevydaných knih, mít šanci získat knížku na recenzi nebo do soutěže, dát nám zpětnou vazbu, víc se zapojit. A až budeme spouštět další ambasadorský program, budete první, koho se zeptáme, jestli se chce přidat.

Začneme postupně, možná trochu opatrně, ale plány máme velké. Na začátek jsme založili facebookovou skupinu Humbook blogeři.

Do té zveme všechny, jejichž tvorba se točí kolem young adult knih. A je jedno, jestli máte bookstagram, booktube nebo blog, je jedno, jestlu blogujete už léta, nebo teprve začínáte. Důležité je, že máte stejný cíl jako my – aby lidi víc četli young adult knížky. Můžete se tu potkat s ostatními, domlouvat spolu akce online i offline, příležitostně si vyzkoušet, jaké to je, vzít knihu na recenzi, diskutovat s námi a hlavně se zapojit, když budete mít čas, žádné tlaky. Rozhodně to neberte jako skupinu, kde my budeme psát a vy budete komentovat, je tu místo pro vás všechny. Protože se chceme vyhnout spamerům a naši blogerskou skupinu budovat pečlivě a postupně, je třeba při přihlášení do skupiny odpovědět na tři jednoduché otázky a čekat na přijetí.

Související posty
blog
První sraz Humbook blogerů

Jak jste určitě všichni zaregistrovali na sociálních sítích, v sobotu 9. března se poprvé sešli členové skupiny Humbook blogeři. Většinou spolu diskutujeme na Facebooku, tak už bylo na čase poznat se taky mimo obrazovky, no ne? Akce proběhla v pražské Pracovně a program byl opravdu bohatý! Začátek srazu měla pod taktovkou Baru ze Storek. Zjistili jsme, […]