HumbookTour

Humbook míří k vám – startujeme HumbookTour

Moc dobře – i z vašich ohlasů – víme, že cesta do Prahy na HumbookFest nebo HumbookStage je pro mnohé z vás komplikovaná, daleká a někdy i úplně nemožná. To nás dlouho mrzelo, a tak jsme si pro vás vymysleli HumbookTour. A míříme s ním k vám.

Těšte se na besedy s autory, setkání s členkami HumbookTeamu, autogramiády a pravou knihomolskou atmosféru, kterou během následujících měsíců přivezeme do nejrůznějších měst v České republice 😊 (a klidně nám napište tipy, kam bychom se za vámi měli vypravit).

První zastávka Humbook Tour proběhne v sobotu 3. prosince 2022 v Brně od 14:00. A startujeme velkolepě. V Impact Hubu budou besedovat ostřílené autorky Katka Šardická a Bětka Bílková, přidá se k nim nováček na young adult scéně Jakub Petr Kos. Nicméně to není všechno… Do Brna s námi jede taky báječná Ruta Sepetys a povídat si s vámi bude nejen o své aktuální novince Musím tě zradit. Tak dorazte, lístky seženete přes goout.cz, kde budou k dostání v nejbližší době (nebojte, link zveřejníme co nejdříve, tak se přidejte na událost, ať to nezmeškáte).

Vstupenky v prodeji