HumbookStage

Podzimní HumbookFest nám nestačil, a tak jsme v roce 2018 přidali HumbookStage. Konával se během veletrhu Svět knihy na pražském výstavišti a od roku 2020 se objevuje i na dalších akcích či samostatně. Kromě programu s autory, redaktory, blogery a dalšími hosty na pódiu chystáme i workshopy, chill zóny a stánky s knížkami a merchem. Na HumbookStage se dostanete s lístkem na akci, která ji hostí.

HumbookStage 2023

kupte si lístek na sobotu (cena 80–150 Kč)

HumbookStage tradičně na Světě knihy. Opět v sobotu během největšího knižního veletrhu u nás obsadíme Literární sál a pojedeme hlavně young adult program. Těšit se můžete na kupu autorů a nejrůznější besedy, chystáme i autogramiády a chybět nebude 20% sleva na stánku Palmknihy.

Oficiální hashtag události je #HumbookStage2023

Související posty
videa
Little Box of Yes #coobooclassics

Hraní Little Box of Yes už je tradice 😁 A když navíc přidáte podmínku, že musí hlavní hrdinové pocházet z klasik, které vychází v edici CooBoo Classics, je to ještě větší zábava 😂 Jak si s tím poradili autoři na letošní HumbookStage?

videa
Little Box of Yes #disney100

Disney letos slaví 100 let, a tak jsme vymysleli zombie příběh s Elsou, Darthem Vaderem a Lokim v rámci vyprávěcí hry Little Box of Yes 😁 Pozor, došlo i na zpěv a bohužel ne moc dobrý 🙉😅

blog
Fotky z HumbookStage na Světě knihy 2022

V sobotu 11. června se HumbookStage vrátila na Svět knihy a hlavně mezi lidi! Děkujeme všem, co dorazili, byl to s vámi ten nejlepší zážitek. Foto: Jaroslav Fikota