HumbookStage

Podzimní HumbookFest nám nestačil, a tak jsme v roce 2018 přidali HumbookStage. Koná se vždy v sobotu během veletrhu Svět knihy na pražském výstavišti a od roku 2020 se objevuje i na dalších akcích. Kromě programu s autory, redaktory, blogery a dalšími hosty na pódiu chystáme i workshopy, chill zóny a stánky s knížkami a merchem. Na HumbookStage se dostanete s lístkem na akci, která ji hostí.

HumbookStage 2020 – lístky v prodeji

Možná vám neuniklo, že od 7. do 9. února se v Praze koná první ročník ultrabožího třídenního festivalu Comic-Con Prague věnovaného hrám, filmům a seriálům, anime a komiksu, kostýmům a samozřejmě i knihám. A u toho nesmíme s Humbokem chybět! V neděli 9. února proto na Comic-Conu proběhne HumbookStage, která se tentokrát bude hodně točit okolo komiksů a fantasy knih.

Na co se můžete těšit? Samozřejmě na spoustu vašich oblíbených autorů, třeba Bena Aaronovitche, Pavla Bareše, Katku Šardickou, Thea Addaira nebo Martina Bečana. Taky na povídání o young adult komiksech a třeba i na besedu s redaktory nakladatelství CooBoo, Fragment, Laser a CREW.  To ovšem zdaleka není vše.  Sledujte událost, ať vám nic neunikne. Tak si pište do diářů: HumbookStage na Comic-Conu, 9. února, 10:00 – 18:30, O2Universum, Praha.

Související posty
videa
VLOG #HumbookStage na Comic-Con Prague 2020

Na Comic-Conu jsme s programem obsadili celý jeden sál a přivezli i stánek s oblíbenou lepíkovou stěnou. Jaké to bylo? Mrkněte na vlog.

blog
Fotky z HumbookStage na Comic-Con Prague 2020

O víkendu se konal první ročník ultrabožího třídenního festivalu Comic-Con Prague věnovaného hrám, filmům a seriálům, anime a komiksu, kostýmům a samozřejmě i knihám. A u toho jsme s Humbokem nesměli chybět! V neděli 9. února proto na Comic-Conu proběhla HumbookStage, která se tentokrát točila hlavně okolo komiksů a fantasy knih.

videa
VLOG #HumbookStage 2019