HumbookFest

Milujete knihy? Přijďte se osobně setkat se světovými i českými autory, s redaktory, překladateli a bloggery a užít si zábavu během workshopů a bohatého doprovodného programu. HUMBOOKFEST, to je festival knih, co hýbou vaším světem!

HumbookFest se poprvé konal na podzim roku 2016 a od té doby pořádně vyrostl co do počtu účastníků i množství programu. Každý rok přidáváme nové věci, rosteme, přivítáme více účastníků a doufáme, že se také zlepšujeme.

HumbookFest 2020

HumbookFest už popáté! Hurá! Jenže…

I nám koronavirus úplně překopal původní plány. Od začátku příprav letošního ročníku jsme věděli, že to bude výzva. Sledovali jsme aktuální nařízení vlády a snažili se přizpůsobit měnícím se podmínkám a okolnostem. Věděli jsme, že i kdyby trakaře padaly a autoři měli sedět u sebe doma v obýváku a streamovat, tak HumbookFest 2020 prostě bude! Hlavní prioritou pro nás nicméně bylo a je minimalizovat jakákoliv rizika a HumbookFest uspořádat maximálně bezpečně. I proto jsme se nakonec rozhodli, že letošní ročník proběhne online. Speciální program budeme v sobotu 10. 10. streamovat na našem YouTube a to zcela zdarma.

Je nám jasné, že sledování streamu nemůže plnohodnotně nahradit osobní setkání s autory, blogery, kamarády a spřízněnými knihomoly. Věříme ale, že i online HumbookFestu bude peckovní. A že bude velkolepou oslavou české young adult scény. Budeme se i tak snažit udělat HumbookFest co nejvíc interaktivní, abyste si ho pořádně užili a měli šanci se zapojit. HumbookTeam si s vámi bude celý den povídat online, chystáme různé výzvy a cosplaye taky nemusíte vyhazovat do koše.

Program jsme samozřejmě museli upravit a trochu osekat. Společně s ambasadory letošního ročníku jsme zachovali to nejlepší a trochu program přetvořili tak, abychom vám zprostředkovali alespoň virtuální setkání s co největším počtem autorů a dalších osobností.

Doufáme, že u toho budete s námi a podpoříte tak nejen nás, ale hlavně naše báječné autory. Nejen tím, že se budete dívat na stream, ale i tím, že nakoupíte v našem speciálním online stánku, ve kterém budou nejen knížky s extra slevou, ale taky merch a VIP taška a exkluzivní reading copy. Zkrátka co ušetříte za vstupenku, můžete utratit za knížky, svíčky, záložky…

Související posty
humbookfest
2 pravdy a 1 lež Nofreeusernames
humbookfest
Jaký bude HumbookFest 2020?

HumbookFest už popáté! Hurá! Jenže… I nám koronavirus úplně překopal původní plány. Od začátku příprav letošního ročníku jsme věděli, že to bude výzva. Sledovali jsme aktuální nařízení vlády a snažili se přizpůsobit měnícím se podmínkám a okolnostem. Věděli jsme, že i kdyby trakaře padaly a autoři měli sedět u sebe doma v obýváku a streamovat, tak […]

humbookfest
2 pravdy a 1 lež Alžběty Bílkové