HumbookFest

Milujete knihy? Přijďte se osobně setkat se světovými i českými autory, s redaktory, překladateli, blogery a dalšími tvůrci a užít si zábavu během workshopů a bohatého doprovodného programu. HUMBOOKFEST, to je festival knih, co hýbou vaším světem!

Devátý ročník se bude konat 12. října 2024 v O2 universu v Praze. Přidejte se na event, ať vám nic neuteče.

HumbookFest se poprvé konal na podzim roku 2016 a od té doby pořádně vyrostl co do počtu účastníků i množství programu. Každý rok přidáváme nové věci, rosteme, přivítáme více účastníků a doufáme, že se také zlepšujeme. Podívejte se, jaká atmosféra panovala na HumbookFestu 2023:

HumbookFest je literární festival zaměřený na čtenáře young adult, který ve střední Evropě nemá obdoby. Letos se bude konat již poosmé, a to ve velkém stylu: návštěvníkům nabídne skvělé české autory, mnoho tematických besed, workshopů i hvězdné zahraniční autory. A samozřejmě dojde i na cosplay přehlídku a spoustu dalších originálních aktivit. Z USA letos přiletí Neal Shusterman, Brigid Kemmerer a Stacey Marie Brown.

Související posty
humbookfest
Fotoreport z HumbookFestu 2023

Jaký byl HumbookFest 2023? Najdete se na fotkách? Pokud byste chtěli nějakou přesdílet, hodit na svůj Insta apod., nezapomeňte označit @humbook a připsat jméno fotografa a označení, který je uveden u každého alba. Stáhněte si fotky od Matěje Hoška @mattesh Stáhněte si fotky od Evy Měcháčkové @eveanimal Stáhněte si fotky od Kláry Mithové @clara.photohgraphy Stáhněte […]

videa
VLOG #HumbookFest2022

„HumbookFest je akce, na kterou můžete přijít v korunce a nikomu to nepřijde trapné, naopak vám všichni pochválí šaty a ještě se s vámi vyfotí.“ Tak si v Makynině vlogu užijte akci, o které lidi říkají tak krásné věci. Letos jste udělali parádní atmosféru a my vám za to DĚKUJEME 🙏❤️

humbookfest
Fotoreport z HumbookFestu 2022

Jaký byl HumbookFest 2022? V nových prostorech, ale pořád hlavně o knihách a potkávání se. Najdete se na fotkách? Pokud byste chtěli nějakou přesdílet, hodit na svůj Insta apod., nezapomeňte označit @humbook a připsat jméno fotografa: Matěj Hošek.