Bookstagram tipy 4

V dalším článku ohledně bookstagramů vám představím pět účtů, které nefotí jen knihy. Nefotí jen sebe. Ale fotí sebe s knihami. To je něco, co já bych nedokázala dělat, protože jsem ten typ člověka, co jakmile vidí foťák, tak se snaží schovat za nejbližší sloup. Ono to vždycky vyžaduje trochu odvahy, takhle se vystavit na internetu všem k vidění a za to má následujících pět holek a kdokoliv jiný, kdo to dělá mou poklonu. A jako vždy, pořadí je zcela náhodné.

Jako první tu mám Elišku z @elladora_jorkins. Do svých fotek vkládá hrozně moc kreativity a radši nechci vědět kolik času. Eliška totiž bere obálky knížek a překresluje si je na obličej a to je něco tak božího! Klobouk dolů!

Markét z @jackelinmandragor má krásně sladěný feed a prokládá ho stejně sladěnými fotkami sebe samotné. Její profil působí hrozně harmonicky. Navíc dělá společně s Endlessblablabla knižní výzvy, do kterých se můžete každý měsíc zapojit.

Něco trochu jiného nabízí @ostruzinovej_profil. Kamča je o maličko starší, než většina holek z bookstagramu, ale přesto u ní na profilu není nouze o dobré doporučení. Sama je fotografka, takže feed jí tvoří knihy, ona sama a fotky z trochu jiného soudku.

Kde fotka, tak tam i Barča z @knizni_vabeni. Fotky stylizuje do tématu knihy, kterou přečetla a zároveň vám k ní vždy něco málo řekne. S fotkami si hraje a vždycky je na nich něco, co vás přiměje si je pořádně prohlédnout a zkoumat, co všechno do nich schovala.

A v neposlední řadě tu je Terka z @witch.reads, která má krásný temný feed a nebojí se ukázat. Také má dost podobný vkus na knihy jako já, což je skvělý bonus navíc. Až nebudu vědět, co dál číst, tak se kouknu k Terce a hned budu mít jasno.

předchozí
další
Markéta alias Mlovesreading

Čtu hodně. Kdekoliv, kdykoliv. Ať už jedu dvě zastávky tramvají, nebo třeba jenom čekám ve frontě. Pokud je tam romantika, nezáleží mi na žánru a nesnáším smutné konce. Miluju krásné…

více
Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *