Bookstagram tipy 5

Při přípravě dalších bookstagramových doporučení jsem se zapotila. Budu vám představovat několik fanartových účtů, které stojí za to sledovat. Jenže při hledání jsem se zasekla, protože jsem u řady účtů jela až na začátek a zkoumala všechno, co kdy zveřejnily (a že u některých toho bylo požehnaně). A nakonec jsem vůbec nevěděla, které vybrat! Obvykle v doporučeních bývá pět účtů, ale teď jsem to trochu přehnala a je jich o malinko víc (ale všechny stojí za to!). A jako obvykle, pořadí je zcela náhodné.

Jako první tu mám tři fanartové účty, které kreslí hodně ilustrací s Harrym Potterem. @alessia.trunfio kreslí krátké scény z knih. A nejen to, přibližuje nám i svou verzi Pobertů a jejich času v Bradavicích a částečně i po nich. @potterbyblvnk kreslí zejména Harryho s Ginny a zobrazuje jejich dospělý život. Posledním je @loquaciousliterature, která také věrně zobrazuje scény z knih! Všechny tyto účty vás přenesou zpět do dětství a dají vám to, co ve filmech chybělo.

Nevím, jestli je možné, že byste neznali @gabriella.bujdoso, ale kdyby náhodou ne, tak tady je. Gabriella kreslí hodně Krutého prince od Holly Black, Dvory i Trůny od Maasové a i věci na zakázku pro různé autory. A je to prostě nádhera.

To samé platí o @taratjah. Jako jedna z mála přináší život i postavám z jiných knih, než jen z výše zmíněných. Má svůj osobitý styl, dle kterého ji okamžitě poznáte a její ilustrace lahodí oku.

@alrooney_art se zaměřuje víceméně výhradně na ženské obličeje z našich oblíbených sérií a to je něco úchvatného! Její kreace vypadají téměř jako fotky a jsou tak věrohodné, že bych věřila, že ty dívky někde potkám (kéž by).

Další účty, které stojí za to omrknout:

https://www.instagram.com/simsamy/
https://www.instagram.com/dianadworak/
https://www.instagram.com/evilienne16/
https://www.instagram.com/sncinderart/
https://www.instagram.com/arz28/
https://www.instagram.com/kalynne_art/
https://www.instagram.com/loweana.art/

Znáte nějaké české nebo slovenské fanartové účty?

předchozí
další
Markéta alias Mlovesreading

Čtu hodně. Kdekoliv, kdykoliv. Ať už jedu dvě zastávky tramvají, nebo třeba jenom čekám ve frontě. Pokud je tam romantika, nezáleží mi na žánru a nesnáším smutné konce. Miluju krásné…

více
Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *