Bookstagram tipy 3

Až do nedávna jsem k úpravě fotek používala jen to, co nabízí instagram. Trochu jsem si pohrála třeba s jasem a kontrastem a to bylo asi tak všechno. Asi měsíc nazpátek jsem začala používat i filtr, ale tím končí moje cesta za úpravou fotek. Lidi, co si s fotkami hrají, upravují je a tráví nad nimi spoustu času, hrozně obdivuji, protože sama bych to asi nedokázala. Proto vám teď představím šest účtů, které nabízí trochu více kouzel, než je běžné. (A samozřejmě, pořadí je náhodné.)

Účet @booklover.niky byl první, na který jsem v Čechách narazila, co používal velkou dávku představivosti při tvorbě fantastických motivů. Navíc je velkým fanouškem Harryho Pottera, takže na fotkách narazíte i na létající auto pana Weasleyho.

Dalším fanouškem Harryho Pottera je @thebookfly. Na jejím profilu najdete třeba testrály procházející se venku, několik malých hrabáků nebo i hipogryfa mezi dýněmi. A pro fanoušky Her o trůny se tam také něco najde.

Lucka z @lu.books07 nás svými fotkami dostává do úplně jiného světa. Nechápu, jak to dělá, nebo kde bere všechny nápady, ale je to nádhera. Radši nechci vědět, kolik času nad jednotlivými fotkami tráví.

@books_._girl nás přímo přenáší do prostředí vybraných knih. Je libo vílí říše z Krutého prince? Nebo se chcete schovat nahoru do mraků k Sarai ze Snílka neznámého? U Kamči můžete.

@adelina_cte na svém profilu zatím moc fotek s podobnými úpravami nemá, ale to co jsem tam našla, ukazuje velký potenciál k tomu, co by tu v tomto směru mohlo být. Navíc je jí jenom šestnáct, což je věk, kdy já jsem byla ráda, že jsem si dokázala upravit profilovku na facebook.

Podobně je na tom i @michaelabooks. Takto upravených fotek na svém profilu nemá zase tolik, ale vypadá to, že postupně budou přibývat další. Mě naprosto okouzlila fotka s Nikdyuší a teď kvůli tomu mám nutkání si ji přečíst znovu.

předchozí
další
Markéta alias Mlovesreading

Čtu hodně. Kdekoliv, kdykoliv. Ať už jedu dvě zastávky tramvají, nebo třeba jenom čekám ve frontě. Pokud je tam romantika, nezáleží mi na žánru a nesnáším smutné konce. Miluju krásné…

více
Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *