První sraz Humbook blogerů

Jak jste určitě všichni zaregistrovali na sociálních sítích, v sobotu 9. března se poprvé sešli členové skupiny Humbook blogeři. Většinou spolu diskutujeme na Facebooku, tak už bylo na čase poznat se taky mimo obrazovky, no ne? Akce proběhla v pražské Pracovně a program byl opravdu bohatý!

Začátek srazu měla pod taktovkou Baru ze Storek. Zjistili jsme, co všechno je od tohoto víkendu v appce nového: chatfiction už totiž nefunguje jen formou textu, ale najdete tam i GIFy, obrázky, zvuky a spoustu dalších nových vychytávek! Baru představila i prémiovou verzi, kterou si můžete aktivovat za získané body. Kromě toho jsme si taky sami vyzkoušeli, jak charakterizovat své postavy v chat fiction, napsali jsme každý pár vlastních Storek a nakonec došlo i na scénické čtení!

Protože se nezadržitelně blížilo superfinále prvního kola #HumbookBattle, otestovali jsme tenhle koncept i na blogerech. Pět týmů spolu soupeřilo o nejlepší znalosti současné young adult literatury… a dopadlo to vážně těsně! Dokonce jsme museli navíc vymyslet i pár rozstřelových otázek. Členové vítězné skupiny si pochopitelně odnesli knižní odměnu, aby svoje profesionální znalosti mohli ještě prohloubit. Protože ani ti nejlepší nevěděli všechno…

Potom nevyhnutelně muselo následovat skupinové foto a boomerangy – trochu se to protáhlo, ale vznikl výborný materiál! A pak už následovala volná zábava, která se nesla v duchu jídla, pití, seznamování a diskuze o knihách a všem s nimi spojeným.

Myslím, že se premiéra srazu Humbook blogerů moc povedla – prostory byly skvělé, jídlo vynikající, všichni blogeři (jak jinak než) milí a program skvěle pobavil. Za celý HumbookTeam doufám, že se nám brzy podaří zorganizovat nějaký další sraz, a to co nejdřív!

předchozí
další
Marky alias Endlessbibliophile

Jmenuji se Markéta, ale všichni mi říkají Marky. Jsem rozený multitasker a ráda zkouším všechno možné. Kdybych si měla vybrat druh umění, byla by to hudba, ale ve volném čase…

více
Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *