První sraz Humbook blogerů

Jak jste určitě všichni zaregistrovali na sociálních sítích, v sobotu 9. března se poprvé sešli členové skupiny Humbook blogeři. Většinou spolu diskutujeme na Facebooku, tak už bylo na čase poznat se taky mimo obrazovky, no ne? Akce proběhla v pražské Pracovně a program byl opravdu bohatý!

Začátek srazu měla pod taktovkou Baru ze Storek. Zjistili jsme, co všechno je od tohoto víkendu v appce nového: chatfiction už totiž nefunguje jen formou textu, ale najdete tam i GIFy, obrázky, zvuky a spoustu dalších nových vychytávek! Baru představila i prémiovou verzi, kterou si můžete aktivovat za získané body. Kromě toho jsme si taky sami vyzkoušeli, jak charakterizovat své postavy v chat fiction, napsali jsme každý pár vlastních Storek a nakonec došlo i na scénické čtení!

Protože se nezadržitelně blížilo superfinále prvního kola #HumbookBattle, otestovali jsme tenhle koncept i na blogerech. Pět týmů spolu soupeřilo o nejlepší znalosti současné young adult literatury… a dopadlo to vážně těsně! Dokonce jsme museli navíc vymyslet i pár rozstřelových otázek. Členové vítězné skupiny si pochopitelně odnesli knižní odměnu, aby svoje profesionální znalosti mohli ještě prohloubit. Protože ani ti nejlepší nevěděli všechno…

Potom nevyhnutelně muselo následovat skupinové foto a boomerangy – trochu se to protáhlo, ale vznikl výborný materiál! A pak už následovala volná zábava, která se nesla v duchu jídla, pití, seznamování a diskuze o knihách a všem s nimi spojeným.

Myslím, že se premiéra srazu Humbook blogerů moc povedla – prostory byly skvělé, jídlo vynikající, všichni blogeři (jak jinak než) milí a program skvěle pobavil. Za celý HumbookTeam doufám, že se nám brzy podaří zorganizovat nějaký další sraz, a to co nejdřív!

předchozí
další
Marky alias Endlessbibliophile

Nikdo mi doufám neříká jinak než Marky. Ale myslím, že moje instagramové jméno @endlessbibliophile (nekonečná knihomolka) mě docela vystihuje. Čtu totiž všechno od návodů k pracímu prášku, přes fantasy až…

více
Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *