2 důležité zprávy pro fanoušky Harryho Pottera

Bloomsbury a Scholastic zveřejnili obálku a první ukázky ze čtvrtého ilustrovaného Pottera a Niantic společně WB Games představilo novou hru ze světa Harryho Pottera ve stylu Pokémon Go. Ale popořadě.

Ilustrovaný Ohnivý pohár vyjde na podzim

Na čtvrtého Pottera s ilustracemi Jima Kaye jsme si museli počkat o rok dýl, přece jen je to už pořádně tlustná knížka a těch obrázků v ní bude o poznání víc. Pottermore uvádí, že v ní najdeme celkem 115 ilustrací! Český překlad bude vycházet společně se zahraničními verzemi (plus mínus pár dní). V angličtině vychází 8. října 2019. Podívejte se na první ukázky ilustrací.

Kouzelnický svět ve stylu Pokémon GO

Společnosti Niantic a WB Games oznámily, že uvedou novou mobilní hru na bázi rozšířené reality, která přinese kouzelnický svět do toho našeho. Hráči se v ní stanou zaměstnanci odboru, který má na starosti udržení kouzelnického světa stranou od mudlů. Hra začíná neznámou kalamitou, v jejímž důsledku se nejrůznější artefakty, fantastická zvířata i kouzelníci ocitnou ve světě mudlů a je třeba je všechy najít a zachránit. Chcete znát detaily? Mrkněte na velké představení na Pottermore.

předchozí
další
Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *