Bookstagram tipy 2

Protože je zima a byly Vánoce, tak se druhý díl ze série bookstagramových doporučení soustředí právě na ty účty, které mají feed tematicky takto laděný. Posledních pár týdnů jsem procházela účty a našla jsem jich spoustu, které odpovídaly tématu. Tentokrát jsem nepodváděla a doopravdy jich vybrala jen pět. Pořadí je náhodné, prostě jak mi to přišlo pod ruku.

@neumimsivybrat používá na fotky stromeček, světýlka a svíčky. Existuje víc vánoční trojkombinace? Atmosféra jejího profilu mě i teď přenáší do momentů, kdy jsem seděla pod stromkem, rozbalovala dárky a čichala k naší voňavé jedli.

Tam kde @neumimsivybrat měla tmavý feed, tam @baru.reads má světlý. Šišky, zelené jehličnaté větve a světýlka v kombinaci s nádhernými kompozicemi a voňavými svíčkami. Jen se na Bářiny fotky podívám a hned bych zalezla pod deku s knihou.

Další zimní světlý feed má @books­_and_mugs. Kombinace perníčku, sušených pomerančů a přírodní hnědé vytváří feed, který vyloženě láká „zimní pohodou.“ Profil navštívit jen na vlastní nebezpečí – hrozí, že si dojdete pro zbytky vánočního cukroví.

Hazardovat s postavou vám bude i @tyrkysoveknihy. Perníčků tam nemá tolik jako @books_and_mugs, ale i málo stačí. A v kombinaci s červenou, svíčkami a světýlky vytváří sváteční atmosféru.

A v neposlední řadě zimní atmosféru můžete nasávat i u @rada.ctu. Renča vás svým feedem přenese do vánočního období klidu a pohody. Kombinaci svetrů, šál a hrnečků plných dobrého pití se nedá nic vytknout. Snad jenom, že jsem se magicky nepřenesla o několik týdnů nazpět.

předchozí
další
Markéta alias Mlovesreading

Čtu hodně. Kdekoliv, kdykoliv. Ať už jedu dvě zastávky tramvají, nebo třeba jenom čekám ve frontě. Pokud je tam romantika, nezáleží mi na žánru a nesnáším smutné konce. Miluju krásné…

více
Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *