Bookstagram tipy 1

Začneme trochu netradičně. V prvním díle ze série bookstagramových doporučení vám totiž budu doporučovat účty, které stojí za to nejen vidět, ale i slyšet. Tedy účty, u kterých ráda sleduji a poslouchám jejich stories, protože si z nich vždy něco odnesu. Takových profilů je mnoho a bylo těžké vybrat jenom pět účtů. Proto jsem jich nakonec vybrala šest. Pořadí je náhodné, prostě jak mi kdo přišel pod ruku.

Jako první tu mám @bo_okista. Zuzka se s ničím nemaže a vše řekne tak, jak to vidí. Když něco čte, tak jste v tom s ní a pravidelně vás informuje o svém názoru. A překvapivě mi ani nevadí, když kritizuje něco na mých oblíbených knihách. No, a když se jí něco líbí, tak vás přesvědčí, že to chcete taky.

Olivce z @reading­­__maniac je jenom 13, ale z jejích stories byste to vůbec neřekli. Občas si říkám, jestli nám jenom všem nelže a ve skutečnosti jí není o deset let víc. Milý, kultivovaný projev, na který vás bude bavit se dívat (a poslouchat).

Další profil, který vždy ráda vidím vyskočený s novými stories, je @knizni_pristaviste. Sabča dává na instagram své knižní dojmy a doporučuje knížky ze všech žánrů. Zatím všechno, co mi řekla, že bych si měla přečíst, se mi líbilo.

Tess z @tess_honeybee_and_books mě vždycky láká k nějaké koupi. Nedávno si třeba pořídila miniverzi Bradavic, kterou jsem prostě musela mít taky. Ale samozřejmě mě láká i ke knižním koupím. Když o něčem vypráví, úplně si říkám, že si to musím přečíst taky.

V tomto seznamu nemůže chybět Kája z @penny_and_books. Čte hodně a čte rychle a na jejích stories se téměř denně vyskytuje nějaký čtecí update, nebo recenze. Kája čte hodně různých žánrů, takže si u ní to svoje najde snad každý.

V neposlední řadě je tady účet, jehož název nás vystihuje asi všechny. Prokrastinace čtením totiž není jenom moje denní náplň, ale i skvělý Bářin profil @prokrastinuji_ctenim. Barča mluví nejenom o knihách, ale i seriálech, nebo o životě a hrozně mě baví.

předchozí
další
Markéta alias Mlovesreading

Čtu hodně. Kdekoliv, kdykoliv. Ať už jedu dvě zastávky tramvají, nebo třeba jenom čekám ve frontě. Pokud je tam romantika, nezáleží mi na žánru a nesnáším smutné konce. Miluju krásné…

více
Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *