Stáhněte si karty k Divotvůrci

Máme takový pocit, že rádi tvoříte a na fotky na Instagram se vám vždycky hodí něco pěkného navíc. A když vyšel Divotvůrce, vyrobili jsme k němu sadu karet. Některé jsme rozdali blogerům, některé prosoutěžili. Ale pořád se nás někdo ptal, jestli se dají koupit. Nakonec jsme tedy došli k tomu, že vám je prostě dáme. ???? Můžete si je nechat vytisknout a nastříhat. Co vy na to? Pokud do toho půjdete a ještě je k tomu hezky vyfotíte na sítě, označte Humbook na Facebooku nebo Instagramu, koukneme se, jak se vám povedly.

Proč karty? Nejsou hlavním motivem příběhu, ale provází Kellena a Ferius Parfax po celou dobu. Mají karty na hraní, mají i karty na boj. Ty jejich asi vypadají úplně jinak, ale my jsme si vymysleli karty podle některých tipů magie. Místo srdcí, křížů, kár a piků máme písečnou, dechovou, ohňovou a krvavou barvu. Nejvyšší kartou je eso, místo krále máme Lorda Mága, královnou je Daromanka a junka nahradil Divotvůrce. Nešváry si musíte domalovat sami, na karty osudu jsme si netroufli.

Jak tisknout

Ke stažení nabízíme celkem 4 soubory, jeden z nich je jednostraný (obálka), další tři jsou oboustranné. A protože musí přední i zadní část karet přesně sedět, přidali jsme i ořezové značky. Když zajdete do copycentra, měli by být schopni vám to vytisknout přesně. My jsme je tiskli na papír A3, gramáž 300, matná křída. Po vytištění je můžete buď složit do A4 sešitu a někomu darovat, nebo si vše hned vystřihnout.

DIVOTVURCE_ARCH_1DIVOTVURCE_ARCH_2DIVOTVURCE_ARCH_3DIVOTVURCE_ARCH_4

další
Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *