7 nejlepších citátů z Letos v zimě

Letošní zima byla pro Tori, Charlieho a Olivera Springovy dost náročná. Všichni tři se teď snaží prožít Vánoce hlavně v co největším klidu a pohodě. Oliverovi stačí zahrát si Mario Kart s bráchou a ségrou, ale pro Tori a Charlieho to znamená nutnost hodit aspoň na chvíli poslední měsíce a starosti s nimi spojené za hlavu. Budou letošní Vánoce pro rodinu Springových poslední kapkou? Nebo je naopak zase svedou dohromady?

Letos v zimě je ilustrovaná novela ke komiksové sérii Srdcerváči.

Začíná se stmívat. Je tma a zima a prší. Pomyslím si, že to je hezké, a pak se rozesměju. Odkdy jsou tohle moje nejoblíbenější věci?

Teď si ale na nekvalitní spánek stěžovat nebudu, protože jsou Vánoce a Štědrý den je jediný den v roce, kdy bych se měla aspoň snažit si na nic nestěžovat.

Zasměju se, Tori taky a všechno je o trošku lepší. Jen asi na minutu nebo tak.

jsem jak pouťová atrakce. teplej duševně chorej bratranec

Není to v pohodě. Měl jsem se líp bránit. Jenže já jsem unavený. Strašně mě vyčerpává se pořád obhajovat.

Když se o vás ví, že máte nějakou duševní poruchu, většina lidí chce buď dělat, že o tom neví, anebo pro ně naopak jste divní, děsiví nebo prostě zajímaví. Hrozně málo lidí umí trefit zlatou střední cestu.

„Mně přijde,“ spustí Nick, „že se občas tak moc bojíš, že budeš na obtíž, že ti ten strach potom nedovolí požádat o pomoc. Ale máš kolem sebe spoustu lidí, co ti rádi pomůžou, když k nim budeš upřímnej a řekneš jim, co potřebuješ.“

Citáty si můžete stáhnout i graficky a použít třeba jako tapetu do mobilu, nebo vytisknout jako záložku do knížky.

předchozí
další
Ola alias Nofreeusernames

Mám doma samostatnou místnost jenom na knihy, slušnou sbírku funko pop figurek, černou kočku s klučičím jménem… Knížky jsou mým koníčkem i zaměstnáním, i tak ale stíhám trávit až příliš…

více
Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *