7 nejlepších citátů z Vánočního seznamu

Američanka Elle je influencerka, sociální sítě jsou její život. Protože touží prorazit, rozhodne se, že si na Vánoce vymění místo s dívkou, která ji už dlouho sleduje, a lajky nažene vánoční výzvou. Holly žije v malé anglické vesničce a Vánoce miluje nadevše. Ale když se její plány na dokonalé Vánoce se začnou rozsypávat jako perníčky, co v troubě strávily příliš dlouhou dobu, výlet do Ameriky se zdá jako ideální řešení. Podaří se jim oběma daleko od domova splnit si svá vánoční přání?

Budou tyhle Vánoce nejlepší ze všech? Vánoční seznam je romantický příběh v duchu filmu Prázdniny.

Když jsme vyšli z kina, Woody se mě zeptal, jak se cítím, a já řekla: „Stejně. Úplně stejně.“ Místo: „No, však víš, jako by mi někdo vyrval srdce z těla a rozmixoval ho v sestřině supersilném mixéru.“

I Fred říkal, že bych asi neměla být tak posedlá někým, jehož iniciály jsou WTF.

Nejlíp poznáte, že máte někoho rádi, když zjistíte, že jemu se líbí někdo jiný.

Všichni pořád říkají, že máte dělat to, co vás učiní šťastnými, ale nikdo vám už neřekne, že pokud si nerozmyslíte, co to je, můžete taky udělat pořádnou řádku pěkně špatných rozhodnutí.

Dokonalé Vánoce totiž nebyly o tom mít co nejvíc světýlek a navštívit co nejvíc večírků – nešlo o to, jestli dodržím tradice a budu se snažit, aby bylo všechno bez chybičky. Šlo o to je trávit s lidmi, které miluju. 

Na spontánní zábavě není nic špatného. A neznamená to, že někdo nemá rád Vánoce jen proto, že je nemá rozplánované do detailu. 

Když jsem ho potkala poprvé, byl tak nervózní. Snad i chladný. A teď, v tom nejtrapnějším možném okamžiku, věděl přesně, co má říct, aby to mezi námi nebylo divné.

Citáty si můžete stáhnout i graficky a použít třeba jako tapetu do mobilu, nebo vytisknout jako záložku do knížky.

předchozí
další
Monča alias Iamabookoholic

Můj život není tak zajímavý jako životy postav v YA knížkách, a tak se to jejich čtením snažím vykompenzovat a představovat si, jaké by to asi mohlo být. Jsem zastánce…

více
Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *