Život autora (Humbook výzva pro YA autory)

Vyzýváme české young adult autory, aby se zapojili do naší výzvy #zivotautora (zapojit se teda můžete klidně i později, ale my konkrétně tuhle výzvu vyhlašujeme hlavně na srpen). Plnit ji můžete kdekoliv – Facebook, Instagram, YouTube, web, TikTok – my se ale zaměříme na Instagram a právě tam budeme během srpna průběžně sdílet fotky publikované pod hashtagem #zivotautora. Výzvu máme i pro čtenáře: sledujte posty pod hashtagem a poznávejte či objevujte české autory, lajkujte jim fotky, komentujte, sdílejte.

Jak se zapojit?

  1. Níže máte zadání výzvy do stories i do feedu, jednotlivé body můžete plnit v jakémkoliv pořadí a taky jich můžete splnit libovolný počet. Pokud vás k něčemu nic nenapadá, prostě to přeskočte. Zkuste jich ale splnit minimálně 6 (násobky tří navíc vypadají hezky v Instagram feedu).
  2. Na šabloně si můžete odškrtávat jednotlivá políčka a postupně se plnící šablonu dát vždycky jako druhou fotku do alba do feedu.
  3. Kreativitě se meze nekladou a můžete výzvu pojmou po svém (schválně nepřidáváme žádné vysvětlující texty k jednotlivým bodům, abyste si to mohli přizpůsobit podle sebe). Kolik toho odhalíte a jak to pak okomentujete, je jen na vás. Můžete sdílet jednu fotku s vysvětlujícím popiskem, nebo toho ukažte víc v albu, klidně natočte video, postujte přes IGTV nebo reels do feedu. Tato výzva je tu proto, abyste se představili svým čtenářům a přes hashtag se nechali objevit nějakými novými.
  4. Nezapomeňte u každého postu uvést, k jakému bodu výzvy se vztahuje. My budeme pravidelně kontrolovat hashtag #zivotautora a ve stories sdílet posty, co nám padnou do oka. Klidně nás i označujte.
  5. Vychází vám kniha až za pár týdnů nebo měsíců? Nevadí, v šabloně je spousta bodů, které můžete plnit i s teprve chystanou knihou (nebo si naši výzvu splňte, až bude vydaná).
předchozí
další
Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *