Letní bingo s Humbookem

Konec jarní sezóny bohužel znamená míň nových knih, ale zase je příležitost vytáhnout starší kousky a hrát si. Proto jsme nachystali naše první letní bingo, do kterého se můžete zapojit, a užít si to s námi! Máme pro vás 15 políček binga s 15 různými výzvami, které můžete splnit ve svém instagram feedu. A celé to ještě okořeníme soutěží: na konci vylosujeme tři z vás, kteří úspěšně splníte celé bingo, a dáme vám poukázky na nákup knih na albatrosmedia.cz v hodnotě 2 000 Kč, 1 000 Kč a 500 Kč, které může pak klidně hned utratit, nebo si ji schovat na Vánoce. Finálovou trojku vylosujeme, to, kdo dostane jakou poukázku rozhodne v hlasování HumbookTeam, čili půjde o originalitu, estetičnost, obecně prostě líbivost a jak jste si dali záležet.

Jak se zapojit?

 1. Níže máte zadání binga do stories i do feedu, jednotlivé výzvy můžete plnit v jakémkoliv pořadí, vaším úkolem je splnit je všechny (na řady a diagonály nehrajeme).
 2. Úspěšné splnění = 15 fotek ve feedu, nebo 15 stories uložených ve výběru na profilu, každý post s hashtagem #humbookbingo (musí být veřejně) kdykoliv během léta (čili ode dneška do konce srpna, 1. září 2020 to vyhodnotíme). Bingo můžete splnit během 15 dní, nebo klidně během 2 měsíců, je na vás, jak si to rozvrhnete. Třeba Humbook s bingem začne 5. července.
 3. Jedno políčko = jedna kniha (a to i když bude vámi vybraná knížka splňovat více kritérií). Knížky nemusíte během binga číst nebo číst znovu (ale můžete), klidně připomínejte svoje oblíbené starší kousky, které už máte přečtené, jde hlavně o sdílení inspirace.
 4. Na šabloně si můžete postupně odškrtávat jednotlivá políčka a postupně se plnící bingo šablonu sdílet ve stories, nebo ji dát vždycky jako druhou fotku do alba do feedu.
 5. Kreativitě se meze nekladou a můžete bingo pojmou po svém. Dělat si vyladěný feed, nebo každou fotku jinou, udělat cosplay místo fotky knihy, nachystat grafiku, točit videa, doplnit ke knihám cokoliv dalšího… My se třeba chystáme na vyladěný feed 15 alb, kde bude na prvním místě fotka knihy, pak citát, recenze od nějakého bookstagramera a nakonec pomalu se plnící šablona.
 6. Nezapomeňte u každého postu uvést, k jakému políčku binga se vztahuje. My budeme pravidelně kontrolovat hashtag #humbookbingo a ve stories sdílet posty, co nám padnou do oka. Klidně nás i označujte.

Vyhodnocení

Děkujeme všem, co se zapojili, bylo to parádní! Fotky najdete na Instagramu pod hashtagem #humbookbingo a gratulujeme výhercům:

 1. místo: ami.ma.fotak (soutěžila ve feedu)
 2. místo: tess_abooks (soutěžila ve stories)
 3. místo: knihetty (soutěžila ve feedu)
předchozí
další
Ola alias Nofreeusernames

Mám doma samostatnou místnost jenom na knihy, slušnou sbírku funko pop figurek, černou kočku s klučičím jménem… Knížky jsou mým koníčkem i zaměstnáním, i tak ale stíhám trávit až příliš…

více
Komentáře

2 komentáře: “Letní bingo s Humbookem”

 1. .-( napsal:

  škoda, že soutěž o poukázky probíhá jen na instragramu 🙁

 2. déčko napsal:

  škoda, že vůbec nikdy nevyberou mě

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *