Vánoční bingo s Humbookem

Po velkém úspěchu letního binga jsme se rozhodli udělat letos ještě jedno. A tentokrát vánoční! Máme pro vás 9 políček binga s 9 výzvami (nebo vlastně 8, protože ta 9. je vaše), které můžete splnit ve svém instagram feedu nebo na stories. A celé to opět okořeníme soutěží: na konci vylosujeme tři z vás, kteří úspěšně splníte celé bingo, a dáme vám poukázky na nákup knih na albatrosmedia.cz v hodnotě 2 000 Kč, 1 000 Kč a 500 Kč. Finálovou trojku vylosujeme z těch, co se nám budou nejvíc líbit (esteticky, nebo originalitou).

Jak se zapojit?

  1. Níže máte zadání binga do stories i do feedu, jednotlivé výzvy můžete plnit v jakémkoliv pořadí, vaším úkolem je splnit je všechny.
  2. Úspěšné splnění = 9 fotek ve feedu, nebo 9 stories uložených ve výběru na profilu, každý post s hashtagem #humbookbingo (musí být veřejně) kdykoliv během adventu (čili od 29. listopadu do 24. prosince). Bingo můžete splnit během několik dní, nebo klidně během celé soutěžní doby, je na vás, jak si to rozvrhnete.
  3. Jedno políčko = jedna kniha, nebo skupina knih (a to i když bude vámi vybraná knížka splňovat více kritérií). Knížky nemusíte během binga číst nebo číst znovu (ale můžete), klidně připomínejte svoje oblíbené starší kousky, které už máte přečtené, jde hlavně o sdílení inspirace.
  4. Na šabloně si můžete postupně odškrtávat jednotlivá políčka a postupně se plnící bingo šablonu sdílet ve stories, nebo ji dát vždycky jako druhou fotku do alba do feedu.
  5. Kreativitě se meze nekladou a můžete bingo pojmou po svém. Dělat si vyladěný feed, nebo každou fotku jinou, udělat cosplay místo fotky knihy, nachystat grafiku, točit videa, doplnit ke knihám cokoliv dalšího…
  6. Nezapomeňte u každého postu uvést, k jakému políčku binga se vztahuje. My budeme pravidelně kontrolovat hashtag #humbookbingo a ve stories sdílet posty, co nám padnou do oka. Klidně nás i označujte.

Vyhodnocení

Děkujeme všem, co se zapojili, bylo to parádní! Fotky najdete na Instagramu pod hashtagem #humbookbingo a gratulujeme výhercům:

  1. místo: evie.books
  2. místo: dee_the_peculiar_booksloth
  3. místo: knihyzvesmiru
předchozí
další
Ola alias Nofreeusernames

Mám doma samostatnou místnost jenom na knihy, slušnou sbírku funko pop figurek, černou kočku s klučičím jménem… Knížky jsou mým koníčkem i zaměstnáním, i tak ale stíhám trávit až příliš…

více
Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *