Kolotoč násilí a krutopřísných hlášek se opět roztáčí!

Brutální vražda? Není problém! Zápasy otroků? Ano! Milostné hrátky všeho druhu? Jasně! A co takhle vražda hlavní hrdinky? Ehhh… COŽE?!

Je to tak! Světem internetu kolují znepokojivé zvěsti o tom, že se australský autor Jay Kristoff rozhodl ve své poslední knize zavraždit svou hlavní hrdinku. Tato informace otřásla všemi věrnými fanoušky, kteří sice mají rádi autorův zvrácený humor, ale takovou brutalitu nečekali. Mnoho čtenářů po celém světě to šokovalo a žádali vysvětlení. Autorovo vyjádření k dané věci je velice krátké a úsečné: „Já jsem vám to říkal.“ Tento výrok se ale nedá považovat ani jako potvrzení, ani jako vyvrácení zmíněné vraždy hlavní hrdinky. Jak to tedy s Miou Corverovou skončí? Dá se věřit letmé zmínce z prvního dílu této série, nebo nás jen autor tahá za nos?

Více vám neprozradíme, budete se muset do šestisetstránkové knihy pustit sami!

předchozí
další
Áňa alias Áňa z papíru

Říká se mi Áňo, Ani nebo Anče (Kubo, Hajnej). V mé knihovně najdete zastoupení většiny žánrů, ale úplně nejraději mám dystopie a fantasy. Jsem Blíženec, to znamená, že se ve…

více
Komentáře

Jeden komentář: “Kolotoč násilí a krutopřísných hlášek se opět roztáčí!”

  1. Marrietta napsal:

    !SPOILER ALERT!
    Ale je to pravda a já jsem s tím spokojená. Doslova v první knížce řekl, že hlavní postava umře a i přesto jsou s tím někteří znepokojení. Vždyť i skončila krásně a znovu kráčí po zemi. Ona je šťastná.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *