Jakou jste verzí Marguerity Cainové?

Rodiče Marguerity Cainové jsou fyzikové. Díky nim vyrostla v prostředí odvážných vědeckých teorií. Nejpozoruhodnější z nich je poslední vynález její matky – jmenuje se Ohnivák a umožňuje pohybovat se mezi alternativními dimenzemi. Její otec je zavražděn a všechny důkazy směřují k Paulovi – oblíbenému výzkumnému asistentovi jejích rodičů. Vypadá to, že spáchal dokonalý zločin: Dřív, než začne policejní vyšetřování, prchá do jiné dimenze. S Marguerite však nepočítal. Ta sice neví, jestli by dokázala někoho zabít, ale je rozhodnutá to zjistit. S pomocí Thea, dalšího asistenta, pátrá po Paulovi v různých dimenzích. V každém světě, do kterého se dostane, potkává jinou verzi Paula, který ji vždy přiměje pochybovat o její vlastní vině a o jejích citech. Je odsouzena opakovat stejnou chybu znovu a znovu? V každé verzi sebe sama se zaplétá do milostné aféry, která je sice nebezpečná, ale nelze jí odolat.

Různé verze Marguerity Cainové v knížce Tisíc kousků tebe nás zaujaly natolik, že jsme si pro vás připravili kvíz. Chcete vědět, do které dimenze byste se nejvíc hodili? Bude to futuristický Londýn nebo snad Moskva za časů carského Ruska? Zkuste to!

předchozí
další
Ola alias Nofreeusernames

Mám doma samostatnou místnost jenom na knihy, slušnou sbírku funko pop figurek, černou kočku s klučičím jménem… Knížky jsou mým koníčkem i zaměstnáním, i tak ale stíhám trávit až příliš…

více
Komentáře

3 komentáře: “Jakou jste verzí Marguerity Cainové?”

  1. Markétka Tovarová napsal:

    Velkokněžna? To bych brala. 🙂

  2. Původní Marguerite napsal:

    Já jsem původní Marguerite, musím se přiznat, že knihu jsem ještě nečetla ale snad se k ní brzy dostanu!. Dík za kvíz😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *