7 nejlepších citátů ze Sester ve zbrani a písni

Evadne se nemůže dočkat, až uvidí svoji sestru Halcyon, která má po osmi letech v armádě přijet domů. Když se Halcyon objeví dřív, než bylo v plánu, Evadne okamžitě pochopí, že něco je špatně. Sestra byla obviněna z vraždy a je na útěku. Halcyon je odsouzena k patnácti rokům nucených prací a Evadne se nabídne, že část trestu odslouží za ni. Když na nucené práce nastupují, netuší, že budou čelit mnohem horším ranám osudu, než je hrozba smrti.

Sestry ve zbrani a písni jsou fantasy inspirovaná řeckou mytologií.

Mám vůli z oceli. Neohnu se. Nezlomím se.

Ty jsi tajemství, které chci znát, které chci pomalu odhalit.

„Bez tebe bude svět temnějším místem.“
„A přesto jdu v míru, protože vím, že ty budeš jeho světlem.“

Jsi moje srdce. Můj refrén. Budu s tebou zpívat do konce svých dní. Budu s tebou zpívat, dokud se moje kosti neobrátí v prach.

My všichni si střežíme tajemství jako vlastní dech.

Pokud máte v domě nepřítele, nenutíte ho čistit nočníky. Svěříte mu pozici cti a důvěry. Držíte si ho blízko. Držíte si ho na dosah.

Ona mě posílila. Když ji slyším zpívat, všechny moje strachy a pochybnosti odplouvají. Pokud musím padnout, tak padnu. Mohu žít bez magie. Ale nemohu žít bez ní…

Citáty si můžete stáhnout i graficky a použít třeba jako tapetu do mobilu, nebo vytisknout jako záložku do knížky.

předchozí
další
Ola alias Nofreeusernames

Mám doma samostatnou místnost jenom na knihy, slušnou sbírku funko pop figurek, černou kočku s klučičím jménem… Knížky jsou mým koníčkem i zaměstnáním, i tak ale stíhám trávit až příliš…

více
Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *