7 nejlepších bad boys v knihách

Příběhy, ve kterých se nachází bad boyové, mají prostě šťávu! Nikdy totiž nevíte, co od nich můžete čekat. Schová se teď za zdí, kterou si vybudoval, nebo bude na pár okamžiků zranitelný a přizná si své pocity? Celou dobu nás udržují v napětí a neskutečně nás baví sledovat, jak jim někdo ty jejich zdi ničí a dostává se jim pod kůži. Adeptů na ty nejlepší bad boye bylo hodně, ale horko těžko jsme dokázaly vybrat těch sedm nejlepších!

Josie si Luckyho z Cesty za štěstím od Jenn Bennettové pamatuje jako hodného kluka, který jí vždy vyloudil úsměv na tváři. Po návratu po mnoha letech zjišťuje, že tenhle Lucky je pryč a místo něj tam je kluk, co má zaslouženě špatnou pověst, na které si snad i zakládá a snaží se ji přiživovat. Ale přeci jen v sobě má i toho mladého Luckyho, kterého se za každou cenu snaží uchránit před světem. Jedinou výjimkou je Josie.

Černé oblečení, potměšilý úsměv, odpor k pravidlům… tak zní neoficiální definice bad boyů a taky Noaha z Letních nocí od Nofreeusernames. Na první pohled se tváří jako, že ho nic a nikdo nezajímá, ale v hloubi duše je to jinak. Ale rozhodně to nehodlá přiznávat a raději podpoří názory ostatních (především Charlee) v tom, že nic nebere vážně. Protože když to pak nevyjde, aspoň nedojde k takovému zklamání.

Casteel z Království těla a ohně od Jennifer L. Armentrout o sobě ví, že je nádherný a že je taky fakt mocný. A tyto vědomosti dává dost okatě najevo. Někomu to možná imponuje, ale Poppy rozhodně ne. Nebo to možná budou mít na svědomí ty lži, co jí navykládal. Každopádně ho to ale v ničem nebrzdí, když něco chce, tak si za tím jde a odmítá neúspěch.

Jay z Lásku nespočítáš od Kiri Gembri si okolo sebe vybudoval fakt hodně silnou zeď. Neměl to v životě jednoduché, a tak si odmítá kohokoliv připustit k tělu. A pak ho jedna blondýnka nachytá, jak při odpykávání veřejně prospěšných prací provádí další trestnou činnost a začne ho tak trochu vydírat. V tu chvíli to netuší a až později zjistí, že právě potkal někoho, kdo s ním nejenom udrží krok, ale také je schopný najít to jeho jediné slabé místo a dostat se skrze jeho obranu.

Abyste se stali vůdcem odpadlíků, musíte v sobě mít trochu temna, které k bad boyům neodmyslitelně patří. A Finn z Prázdných slibů od Lexi Ryanové ho v sobě rozhodně má. Avšak skrývá se v něm více, než si myslí on sám. Je neuvěřitelně loajální k těm, co jsou loajální k němu – ale pozor na něj, když ho zradíte! Cesta k jeho důvěře je dlouhá, ale stojí nakonec za to.

Pomůže, ale jenom když se mu to hodí a když se rozhodne, že mu jakékoliv nebezpečí stojí za to. To, že Ramsona z Rudé tygřice od Amélie Wen Zhao lidé znají pod jménem Sedmilhář mluví samo za sebe. Nebo to, že je spíš překvapivé, když dodrží své slovo. Odmítá, aby ho kdokoliv poznal a aby mu na někom začalo záležet, protože pak hrozí, že začne myslet i na někoho jiného než na sebe. A to by pro něj bylo skoro jako konec světa. Škoda, že Anu to nezajímá a ať chce, nebo ne, tak se k němu prostě vetře.

Tajnosti, plány v plánech, vypočítavost a nechybí ani trocha arogance. Tu však Kaz z Šesti vran od Leigh Bardugo potřebuje, aby mohl vést svůj gang a dosáhnout vytoužené pomsty. Vypadá zdánlivě nedotknutelně a než byste se nadáli, tak vás urazí a pak se potutelně usměje, protože ví, že vás dostal a už ví, jak vás dostane znovu. A do toho všeho je ještě neuvěřitelně pohledný!

předchozí
další
Markéta alias Mlovesreading

Čtu hodně. Kdekoliv, kdykoliv. Ať už jedu dvě zastávky tramvají, nebo třeba jenom čekám ve frontě. Pokud je tam romantika, nezáleží mi na žánru a nesnáším smutné konce. Miluju krásné…

více
Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *