Pět názorů na Čarodějku – Šepot kouzel

Stále váháte, jestli jít do Čarodějky – Šepot kouzel? My si myslíme, že byste tedy rozhodně váhat neměli, ale pokud přeci jen potřebujete ještě trochu přesvědčit, rozdali jsme pár reading copies Humbook blogerům a zeptali se jich na názor.

@virgo_books

Čarodějka – Šepot kouzel je skvělá fantasy s magickou atmosférou podobnou Kouzlům rodu Thornů. Autorka vymyslela úplně nový svět, který vás hned vtáhne a postupně se o něm dozvíte víc a víc. Schopnosti tu mají čarodějové podle živlů, ale v příběhu na vás nečekají jen oni. Čeká tu na vás magický turnaj, spousta tajemství, návštěva královského dvora, spousta nebezpečí a hrdinka, která do této doby žila jen ve stínu svého bratra. Nechybí ani romantická linka, která sice není moc spicy, ale budete se těšit na každou chvilku, kdy se mezi postavami něco stane. Příběh je zakončen tak, aby vás zaručeně nalákal na další díl, takže si tuhle fantasy pecku rozhodně nenechte ujít.

@_knihomol_ka

Skvělý fantasy příběh s atmosférou Kouzel rodu Thornů. Připravte se na pořádnou dávku magie a turnaji, o kterém se Vám ani ve snu nezdálo. Čarodějka – Šepot kouzel je nový magický svět. V tomto světě máme plno zajímavých bytostí – jako jsou čarodějové nebo také elfové. Čarodějové mají schopnosti podle živlů. Naše hlavní hrdinka se specializuje na jeden z nich, ale také slyší šepot hlasů. Příběh je velmi čtivý a napínavý. Užijete si každou stránku a po přečtení budete potřebovat další díl.

@happy_hippo_books

Knížka Čarodějka – Šepot kouzel vám dá nejen úžasný pocit, ale taky vás překvapí svou čtivostí a svými intrikami, které odhalujete postupně. Knížka vás donutí číst každou chvíli a zpochybňovat každou postavu. Elise Kova vám zpočátku dá prostor pro to, abyste se seznámili se vším, co potřebujete, a pak všechny hodí do úžasných zážitků! Kniha má v sobě magií, romantiku, lži, pravdy a mnohem více. Autorka si po celou dobu hraje s vašimi city, až nakonec se všechno rozpadne a vy zjistíte, že jste na konci a přitom chcete více. Že samotný konec nemůže být konec, jelikož se chcete do toho světa znovu vrátit a zažít to znovu a znovu. Tak jsem to aspoň měla já a já věřím, že to tak budete mít i vy.

@knihy_od_kacky

Čarodějka – Šepot kouzel je příjemná, svižná oddechovka se známými knižními tropes, které milujeme a budeme milovat dál. Romantická linka vás pohltí, i když má v knize jen velmi málo prostoru, a magický turnaj vás donutí napjatě sedět a netrpělivě čekat co bude dál. Magie i vzhled hlavní hrdinky připomíná pohádku Frozen, takže se připravte, že si ji hned po přečtení téhle knihy budete chtít pustit. Zároveň vám můžu slíbit, že pokud vás baví vodní a ledová magie, nebudete zklamáni. Příběh má své mouchy, i přesto je to můj oblíbený typ guilty pleasure a já se nemůžu dočkat druhého dílu.

@kristyna_kaderova

Čarodějka – Šepot kouzel má úžasnou magickou atmosféru, která mě provázela po celé čtení. Díky svižnému stylu psaní, kterému ale nechyběly popisy, jsem se dokázala do světa bez problému vžít a užít si příběh plnými doušky. Nic jiného by si příběh ani nezasloužil, protože se skvěle čte, dokáže zaujmout a vzbudit napětí, ale zároveň i pohladit po duši. A to z velké části i díky skvěle propracovaným a sympatickým postavám. Nechybí ani milostná linka, kterou jsem si oblíbila a už se těším, až dostane v dalších dílech víc prostoru. Tohle je zkrátka fantasy přesně pro mě, a pokud se vám líbila například kniha Kouzla rodu Thornů, je tím pravým i pro vás.

 

předchozí
další
Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *