Rozhodni, která kniha Mariany Zapaty vyjde jako další

Dobře vy! Díky tomu, že tak milujete Kultiho i právě vyšlou knihu Rytmus, já & Malychin (jestli ještě nemilujete, stopro si je pořiďte 😉), se Fragment rozhodl ve vydávání Mariany Zapaty pokračovat. Tahle královna pomalé romantiky toho napsala už docela dost, takže pokud ji dál budete číst, zásoby jen tak nedojdou. 😁 (Navíc ten počet stran!)

A teď je na vás, abyste rozhodli, co si chcete přečíst jako další v pořadí! Redakce udělala předvýběr 4 knih, ke kterým přikládáme i přeložené anotace, a nechává na fanoušcích, aby si vybrali, co se má koupit. To je boží, že jo? 👏 Tak to poctivě zvažte a zahlasujte.

Z čeho se vybírá

The Wall of Winnipeg and Me

rok vydání: 2016
počet stran: 673
hodnocení na Goodreads: 4,32 (cca 60 000 čtenářů)

Vanessa Mazur ví, že dělá správnou věc. Nemusí se cítit špatně proto, že dává výpověď. Vždycky považovala svoji pozici asistentky/hospodyně předního obránce národního fotbalového týmu za dočasnou záležitost. Teď má svoje plány, a ty už nezahrnují praní extra velkého spodního prádla. Ale když se Aiden Graves objeví u jejích dveří a žádá, aby se vrátila, je překvapená. Dva roky si jí muž nazývaný Wall of Winnipeg ani nevšiml, natož aby jí někdy poděkoval nebo popřál k narozeninám. A teď žádá nemožné. Co odpovědět muži, který je zvyklý, že vždycky dostal to, co chtěl?

Wait for it

rok vydání: 2016
počet stran: 670
hodnocení na Goodreads: 4,25 (cca 34 000 čtenářů)

Pokud někdo někdy řekl, že být dospělý je snadné, tak se krutě mýlí. Diana Casillas to může potvrdit: polovinu času neví, co vlastně dělá. To, že přežila poslední dva roky svého života, aniž by někoho zabila, není nic menšího než zázrak. Být dospělá nemělo být tak těžké. S novým domem, dvěma malými chlapci, které zdědila tím nejbolestivějším možným způsobem, obrovským psem, prací, kterou obvykle miluje, s báječnou rodinou a přáteli má téměř vše, co kdy mohla požádat. Až na přítele. Nebo manžela. Ale kdo některého z nich potřebuje?

From Lukov with Love

rok vydání: 2018
počet stran: 493
hodnocení na Goodreads: 4,33 (cca 27 000 čtenářů)

Kdyby někdo požádal Jasmine Santosovou, aby popsala posledních pár let svého života jediným slovem, určitě by bylo sprosté. Po sedmnácti letech – a bezpočtu zlomených kostí a nesplněných slibů – ví, že její možnosti uspět v krasobruslařských soutěžích se chýlí ke konci.  Ale když přijde životní nabídka od arogantního idiota, s kterým strávila posledních deset let sněním o tom, že ho strčí pod přijíždějící autobus, Jasmine možná bude muset všechno přehodnotit. Včetně Ivana Lukova.

Luna and the Lie

rok vydání: 2018
počet stran: 626
hodnocení na Goodreads: 4,12 (cca 18 000 čtenářů)

Luna Allen je šestadvacetiletá žena, která navzdory nepříznivému osudu vychovala své tři mladší sestry a zajistila jim krásný a plnohodnotný život. Je odhodlaná vážit si každého požehnání v životě. Když se majitel autosalonu, kde pracuje jako jediná žena, rozhodne přibrat do firmy společníka, usilovně se na novém nadřízeném snaží objevit aspoň nějakou dobrou stránku. Vztah mezi ní a nevrlým šéfem se postupně rozvíjí v lásku.

Hlasování bylo ukončeno a vyhrála kniha From Lukov with Love

předchozí
další
Komentáře

Jeden komentář: “Rozhodni, která kniha Mariany Zapaty vyjde jako další”

  1. Li84 napsal:

    Škoda,že knihy nevyšli aj v slovenčine

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *