Máme nový web! (A dáme soutěž)

… ale to už asi tušíte, když jste se proklikli až sem. 😀 Než se ale vrhnete do průzkumu, projeďte si tento náš kratičký článek, který vám v rychlosti shrne, jaké vychytávky jsme na nový web přidali. Na konci najdete i slibovanou soutěž.

Knihy!

Tohle je velikánská novinka na našem webu. Rozhodli jsme se, že dáme young adult (a trochu middle grade i dospělácké knížky, které budou bavit mladé) na jedno místo. V knihkupectvích a v e-shopech pořád často chybí YA kategorie, tak u nás chybět nebude. Přehled toho, co se chystá, co už vyšlo, knihy rozdělené podle žánrů jako je fantasy, sci-fi, contemporary (současný román nebo romance), retellingy, komiksy a další. Klikněte a vyberte si něco na čtení. Budeme pořád doplňovat, ještě nejsme kompletní.

Hashtagujeme

Ke knížkám a autorům přidáváme skrze hashtagy také jednotlivé články, stačí tak kliknout třeba na #marissameyer a dostanete se ke všem knížkám, citátům, kvízům i článkům, které k Marisse máme. Stejně tak máme otagované některé naše pravidelné blogové seriály – třeba #pětnázorů nebo #bookstagramtipy. Ale to není všechno, přes hashtagy máme propojené i knížky. Máme romantické hashtagy (najděte si třeba všechny knihy #zakázanáláska) i nejrůznější tématické tagy typu #filmováadaptace #letnípříběhy #cestováníčasem #grafickyvytuněné a další.

Všechny projekty na jednom místě

Humbook není jen festival, nebo stránka na Facebooku, děláme toho mnohem víc (a ještě víc toho chystáme 😉). Informace o všech našich projektech najdete teď na jednom místě. Stačí kouknout do menu, nebo si vybrat přímo na homepage pod bannerem a zjistíte vše, co se dá zjistit o Festu, Stage, Storkách, Humbloku a dalších.

Bavil vás kvíz a chcete další? Máte chuť proklikat citáty? Vyberte si kategorii a je to

Z menu nebo z detailu článku se snadno prokliknete na nejrůznější kategorie. Brouzdat naším webem je super jednoduché.

Máte oblíbeného člena HumbookTeamu?

Pokud máte rádi kvízy od Marky, bookstagram tipy od Mlovesreading, Aniččiny dreamcasty, videa Míši a Marillee, mrkněte, co dalšího jednotliví členové HumbookTeamu napsali a vytvořili. V detailu najdete bio i všechny články.

Soutěž

Co říkáte na náš nový web? A co vám na něm ještě chybí? Napište nám do komentů a vyhrajte jakoukoliv knížku, kterou najdete v sekci Knihy. (Teda, nějakou už vydanou ideálně 😀) V pátek 3. května vylosujeme jednoho z vás a ten si bude moci vybrat něco na čtení.

předchozí
další
Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *