Knihy + láska + Storki = #StorkiLaska

14. února není jen Valentýn, ale taky Mezinárodní den darování knih. A protože Storki appka je romantiky plná, chce to bleskovou soutěž. Je tu #StorkiLaska!

„Co znamená ‚ochočit‘?“
„Něco, na co se příliš často zapomíná,“ vysvětlila liška. „Znamená to vytvořit si vztah…

Malý princ Antoine de Saint-Exupéryho není ani zdaleka knihou jen o lásce, ale je tu tak krásně a v tolika podobách popsaná, že jsme se rozhodli uspořádat knižně-láskyplnou soutěž právě o tuto knihu. A ne ledajakou. O vydání, které ilustrovala Eliška Podzimková. V obrázcích spojila fotky magického Islandu a kresbu. Je to zkrátka nádhera. 

Tři z vás mohou tuto knihu vyhrát, ať už storki píšete, nebo „jen“ čtete. Stačí se zapojit jedním ze dvou způsobů. Tím prvním je napsat ve Storki appce příběh na romantické nebo valentýnské téma nebo přímo na motivy Malého prince. Do názvu přidejte #StorkiLaska a jste ve hře. Tím druhým pak je pro některou ze soutěžních storek hlasovat. Vyberete si storku, která se vám líbí ze všech #StorkiLaska nejvíc – stačí napsat hashtag do vyhledávání v appce – a vyplníte soutěžní formulář. Ve formuláři najdete i kompletní pravidla. 

Jak budeme výherce a výherkyně vybírat? Dvě knížky dostanou autoři či autorky soutěžních storek, jednu ti, kdo hlasovali pro nejlepší soutěžní storku. Dvě oceněné storki vybere naše porota, tedy Storki tým, rozhodovat ale bude i počet srdíček, takže o své storce nezapomeňte dát vědět kámoškám a známým. Třetího výherce či výherkyni vylosujeme z odpovědí ve formuláři. Soutěžíme do 20. února.

Moc se těšíme na romantické, smutné, veselé i hloubavé storki, které napíšete, ať už v nich budou lišky, růže a princové, nebo ne. Držíme palce! 

předchozí
další
Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *