Je tu Storki vánoční soutěž!

Chcete vyhrát knihy až za 3 000 Kč? Stačí se naladit na vánočně-zimní notu – to se dělá tak, že si představíte třeba sněhuláka v santovské čepici, soba na sáňkách nebo Jezulátko na snowboardu – a pustit se do chat fiction. Ve Storki appce právě přistála vánoční soutěž!

Je to vážně jednoduché. O knížky soutěží všechny storki, které při vytváření zařadíte do kategorie Vánoční soutěž – najdete ji mezi ostatními dobře známými kategoriemi jako je romantika nebo horor. Jedinou podmínkou, kterou musí příběh splňovat, je vánoční nebo zimní téma. Na žánru nesejde, očekáváme vše od variací na Lásku nebeskou po drama ze zasněženého Bradavického hradu. 😉

Váš příběh – nebo příběhy, počet soutěžních storek na osobu nijak nelimitujeme – bude až do 15. prosince sbírat lajky neboli srdíčka, takže ho koukejte sdílet na Instagramu, na nástěnce ve třídě i doma na ledničce. Pak se sejde naše odborná porota a z těch nejlajkovanějších vybere hlavního vítěze či vítězku. Celkem odměníme pět autorů a autorek.

Tak se pustťe do toho, ho ho ho. 😀 Více informací v appce, kde už vám roste konkurence!

Android https://knihy.am/storki_android

iOS https://knihy.am/storki_iphone

předchozí
další
Komentáře

Jeden komentář: “Je tu Storki vánoční soutěž!”

  1. Noname napsal:

    Chci se jenom zeptat… Na té soutěži. Já jsem soutěžila a dostala jsem se až do výběru ale netuším/nepřišla mi žádná zpráva zda jsem vyhrála. Jestli byste mi s tím nemohli pomoci.
    Děkuji T.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *