Nová vydání Dvorů od Sarah J. Maas se pomalu blíží, a tak si čekání na něj krátíme prohlížením výtvarného zpracování některých scén, které má na svědomí @podzimni.bara 😍
Únor je sice nejkratší měsíc v roce, ale to neznamená, že by se toho v knižním světě mělo dít méně 😁 Nachystejte si kakajíčko a podívejte se na spoustu infošek a novinek 😍
Nejočekávanější merenda roku je tady, protože tradičně v říjnu vychází nejvíc knížek (ehm, skoro 30) a jsou mezi nimi samé pecky 😍 Konečně se dočkáme nového HumbookTipu, knižního adventního kalendáře nebo třeba nové knihy Leigh Bardugo.
Tvá e-mailová adresa je u nás v bezpečí. Přečti si naše podmínky zpracování osobních údajů. S tvými osobními údaji nakládáme v mezích obecně závazných právních předpisů. Více informací o tom, jak zpracováváme tvé údaje, najdeš zde.