Advent s HumbookTeamem (2. týden)

Užijte si advent s HumbookTeamem a soutěžte každý týden o knihy.

 1. Každý den na našich stories rozbalujeme knižní adventní kalendář a tady na blogu zveřejňujeme soutěžní úkol.
 2. Na adventní neděli vyjde k úkolu i video na YouTube a zde se otevře soutěžní formulář, do kterého můžete vložit odpovědi na otázky z celého týdne.
 3. Formulář bude přístupný vždy od neděle do středy, do konce týdne pak vylosujeme jednoho výherce, který dostane knihy, které jsme v tom týdnu rozbalili (celkem 7 knih).
 4. Nemusíte znát všechny odpovědi na naše otázky, ale losování funguje jako Hunger Games: čím víc správných odpovědí, tím víckrát jste v losování a máte větší šanci na výhru.
 5. Výherce se musí ozvat zpátky do 7 kalendářních dnů od kontaktování, jinak jeho výhra propadne bez nároku na náhradu.
 6. Soutěžit můžete jednou v každém adventním týdnu (šanci vyhrát budete mít tedy celkem čtyřikrát).

PONDĚLÍ 4. 12. Balada mrtvého světa

Baladu mrtvého světa máme rádi. Koho ale rádi nemáme? Tamlina z Dvora trnů a růží. Je jen málo momentů, kdy se nám zdál v pohodě a jeden z nich najdete na straně 217 Dvora trnů a růží. Opište z této strany její dvě poslední slova. Nemáte doma Dvory? Možná tuhle stránku najdete v listování na webu albatrosmedia.cz 😀

ÚTERÝ 5. 12. Recept na lásku

Hezcí kuchaři, láska, gurmánské prasátko a krásný komiks zvenku i uvnitř. Trochu jsme si pohráli s obálkou a změnili na ní pár drobností. Najděte tři rozdíly.

STŘEDA 6. 12. Korunní princezny

Na Korunní princezny jsme dělali parádní cosplay a nejen na ně. Poznáte ze které knihy je ten na obrázku?

ČTVRTEK 7. 12. Harry Potter: Kouzelnický almanach

S Almanachem, nebo bez, Harryho Pottera známe všichni nazpaměť. Poznáte ale konkrétní díl podle krátké ukázky?

 

PÁTEK 8. 12. Šťastně až navěky?

HumbookTipům vždycky dáváme pět hvězdiček z pěti, a tak se dnešní hádanka bude točit kolem recenzí. Poznáte knihu podle úryvku z recenze? Malá nápověda: vyšla letos.

Tohle má top ten začátek, jak si hlavní hrdinka dopisuje s vojákem na misi 🖋️ Dopisy, maily, chaty, postupně se do sebe zamilujou, a pak se potkají a je ruka v rukávě ❤️ A ten formát od zpráv ke klasickému vyprávění je fakt dost v pohodě. Strašně příjemná od přátelství k lásce linka (co si budem, pauzu od hate to love to prostě občas chce), zase mega slow burn a Ruby bude sedět holkám, co jsou stejně jako ona takové spíš nesmělé. Aaron je total dokonalej, z autorčiných chlapů nejmíň grumpy týpek, obecně tu autorka dost vystupuje ze své zažité formulky #grumpysunshine 🙍‍♂️☀️

SOBOTA 9. 12. Léto mezi řádky

Některé knížky poznáte jen podle pár slov. Třeba tuhle: vaření, studium, prasátko. Už víte? Je stejně queer jako Léto mezi řádky.

NEDĚLE 10. 12. Ukradený dědic

Podívejte se na video s HumbookTeamem, na jeho konci je soutěžní otázka pro vás. Odpovědi na otázky z celého týdne pak vepište do formuláře níže.

předchozí
další
Komentáře

3 komentáře: “Advent s HumbookTeamem (2. týden)”

 1. napsal:

  😂❤️

 2. Kristýna Dlouhá napsal:

  Ahoj, omylem jsem formulář vyplnila už v neděli, takže se mi tam teď nejde dostat a nemůžu vyplňovat další odpovědi. Jde to nějak vyřešit, abych se mohla k soutěži dále připojovat nebo prostě musím čekat na další soutěž??🙈

  • Žanet ♥ napsal:

   Minulý týden byly jen 3 úkoly. Teď je nový týden – 7 úkolů, na každý týden bude formulář zvlášť. Takže můžete být v pohodě. 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *