7 nejlepších citátů z Vánočního kdože, cože?!

Vánoce jsou tady – jenom ne tak veselé, jak by si všichni přáli. Mei svátky bojkotuje od smrti svého táty, a teď se navíc musí vyrovnat s ultravánoční nevlastní sestrou Harper. Ava jako obvykle trpí v kruhu rodinném a stýská se jí po Chrisovi za mořem, Charlee s Noahem se zatím skoro neviděli a Travis se Harper pořád ještě nevyznal. A pak se naskytne šance vyrazit společně na chatu. Přijde na druhý pokus ten pravý vánoční zázrak?

Kdo bude vánoční hvězda a kdo zůstane Grinchem? To se dozvíte v novele Vánoční kdože, cože?!

Skřítek? Ona je spíš vánoční démon. Když ráno vstane a její nohy se dotknou podlahy, ďáblové hluboko pod zemí si nervózně řeknou: „Neee, už je zase vzhůru!“

Jsi jediná neplecha, kterou nikdy nechci ukončit.

„Hmmm… voníš jako já,“ zamumlal jí do vlasů. „Vždycky bys měla vonět jako já.“

Mei byla Marlin k mému Nemovi. Kdybych se ztratil v širém oceánu, ona mě určitě najde.

Miluju tě víc než čokoládu, Travisi, ale nenuť mě to, prosím, dokazovat.

Ještě před pár týdny jsem byl na sto procent rozhodnutý neskočit do toho s ní po hlavě, jenomže pak se na mě usmála (což ona moc často nedělá) a celé mé odhodlání šlo do háje, najednou byly všechny lovesongy o ní.

Kdyby Santa opravdu existoval, přidala bych tě na svůj seznam dosud nesplněných přání hned za to stát se jednorožcem s ostrým rohem na propichování idiotů.

 

předchozí
další
Terka alias Tessa Carter

Každý mě zná jako tu extrovertní osůbku, co vlastní přes 20 paruk. Jo, to jsem fakt já. Pro lidi na Instagramu jsem Tessa, přátelé mi ale říkají Tery nebo Terko.…

více
Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *