7 nejlepších citátů z Na jedné vlně

Bailey zbožňuje filmy skoro stejně jako Alexe, filmového geeka, kterého zná jen přes internet. Když se dívka přestěhuje do kalifornského města, kde bydlí i on, radši mu to neřekne. Co když by se z něj vyklubal pošuk? Navíc ji v práci rozptyluje sekuriťák Porter Roth, který ji štve i přitahuje zároveň. Zůstane Bailey se svým online klukem, nebo to zkusí s Porterem? Tahle volba bude dost zapeklitá, protože Porter má tajemství: to on je Alex… víceméně.

Dva filmoví fanatici, co si dlouho píšou přes internet… Na jedné vlně je letní feel good romantika od autorky Kudy ke hvězdám.

Pro všechny vyhejbače, zašíváky, útěkáře a vykrucovače. Pravděpodobně máte dobrý důvod, proč se schováváte před světem. Tak ať se s tím poperete a naleznete svoji vnitřní lvici.

Bailey, já jsem tvůj. Jenom jsem čekal, až si to srovnáš v hlavě.

Pořád nejsem úplně ve svý kůži, ale je to jiný druh nervozity. Předtím zpívala sólo moje úzkost. Teď do tý melodie přidalo nějaký podivný tóny i všechno tohle zvláštní nadšení. Doslova bzučím očekáváním.

Dva lidi, kteří žijou na úplně opačných koncích země a nenajdou se jednou, ale hned dvakrát? Jeden z nás by mohl klidně uvíznout na Haiti a druhý dřepět v raketě na Měsíc, a stejně bychom tady dneska seděli.

Dospěl jsem k názoru, že když ti hodím na ramena nějaký svý břemeno, bude pak míň pravděpodobný, že utečeš.

Druhý den je vždycky lepší než ten první, protože už víte, co čekat.

Ale na Halloween se převlíknu za strom a ty půjdeš za lenochoda. Budu tě nosit kolem krku a ty mi budeš ožírat listí.

Citáty si můžete stáhnout i graficky a použít třeba jako tapetu do mobilu, nebo vytisknout jako záložku do knížky.

předchozí
další
Ola alias Nofreeusernames

Mám doma samostatnou místnost jenom na knihy, slušnou sbírku funko pop figurek, černou kočku s klučičím jménem… Knížky jsou mým koníčkem i zaměstnáním, i tak ale stíhám trávit až příliš…

více
Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *