7 nejlepších citátů z Krev a med

Lou, Reid, Coco a Ansel prchají před čarodějným společenstvím, královstvím i církví – a nemají se kde ukrýt. Aby se jim podařilo zmizet před zástupy čarodějnic a jednotkami chasseurů, potřebují spojence. Ty nejsilnější. Pro své bezpečí však musejí něco obětovat, a tak se skupina rozdělí. Zatímco se Lou a Reid mezi sebou snaží uzavřít rozšiřující se propast, zlá Morgane spřádá smrtící hru na kočku a myš. A je odhodlaná zničit to nejcennější, co mají…

Dokud nás smrt nerozdělí! Krev a med je druhý díl populární fantasy romance.

To, čím jsi teď, není to, čím jsi bývala, ani to, čím budeš. Jsi had. Svlékni kůži, pokud už ti neslouží. Přeroď se v něco jiného. Něco lepšího.

Svět neskončil výkřikem.
Skončil zalapáním po dechu.
Jediným, vylekaným nádechem.
A pak…
Nebylo nic.
Nic než ticho.

Nesmíš mě opustit. Rozumíš tomu? Nejsi na to sama. Pokud se uzavřeš ve své mysli, v magii, půjdu za tebou, Lou. Půjdu za tebou do temnoty a vyvedu tě z ní. Slyšíš mě? Kamkoli půjdeš, půjdu.

Když se mě nebudeš na nic ptát, mon amour, nebudu ti muset lhát.

Nepodmíněnou lásku nikomu nedlužíš. Tohle je rada od někoho, kdo ví, o čem mluví: pokud ti někdo přináší víc bolesti než štěstí, můžeš ho nechat jít. Nemusíš ho následovat do temnoty.

Někdy, když se na tebe podívám, nemůžu dýchat. Nedokážu myslet. Nedokážu fungovat, dokud se na mě taky nepodíváš. A když se takhle usměješ… je to jako tajemství, které máme jenom my dva. Myslím, že tě nikdy nemiluju víc, než když se na mě usměješ.

S pohledy zaklíněnými do sebe, neschopní se odpoutat, to mezi námi rostlo a rostlo, až jsme se rozbili na tisíc kousků a konečně se jeden druhému obnažili.
Nejen svá těla.
Své duše.
A v ten okamžik, kdy jsme se roztříštili, jsme se spojili v něco nového.

Citáty si můžete stáhnout i graficky a použít třeba jako tapetu do mobilu, nebo vytisknout jako záložku do knížky.

předchozí
další
Ola alias Nofreeusernames

Mám doma samostatnou místnost jenom na knihy, slušnou sbírku funko pop figurek, černou kočku s klučičím jménem… Knížky jsou mým koníčkem i zaměstnáním, i tak ale stíhám trávit až příliš…

více
Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *