Ultratěžký Hunger Games kvíz

Četli jste sérii Hunger Games někdy teď, nebo už je to dávno? A jak to, co si pamatujete, zkresluje filmová adaptace? Otestujte se v kvízu pro hardcore fanoušky Hunger Games, který jsme nachystali ku příležitosti vydání Balady o ptácích a hadech.

předchozí
další
Míša alias Radši knihu

Čauky! Jmenuji se Míša a do knižního světa jsem přinesla novinku v podobě recenzí na instagramu, neboť do té doby byly prakticky bez výjimky na blozích. Na Instagramu a Youtube…

více
Komentáře

7 komentářů: “Ultratěžký Hunger Games kvíz”

 1. hovno napsal:

  Vaše stránka je na píču nevím co je to hungergames vy primitivové

  • 🤨 napsal:

   Promiň, ale bylo by hezké, kdybys neurážel tuto stránku. Ráda bych se zeptala, co tě tak rozhodilo? Tenhle kvíz je naprosto přesně podle knih.

  • Šutr zmijozelský napsal:

   tvoje jméno hovno se k tobě hodí, protože říkaš (s prominutím k členům humbooku za některé svoje následující výrazy) sračky. A pokud se ti něco nelíbí, tak je to tvůj problém a nemáš tu co dělat. Toto je stránka, určená pro lidi, které zajímají knihy, převážně moderní young adult, a to ty asi nejsi, když neznáš Hunger Games. Takže se jdi laskavě zahrabat zpět do svojí díry a svoje sprosté komentáře si nech pro někoho koho to zajímá 🙂

  • Haňana napsal:

   Pokud se ti to nelíbí, tak tady být nemusíš, nikdo tě k tomu nenutí. Tohle je stránka pro lidi co rádi čtou a vzhledem k tomu, že nevíš co je Hunger Games- jedna z nejpopulárnějších knižních sérií- tak ty to očividně nejseš. Pokud tady jsi jen abys psal hnusný komentáře nevím jestli si uvědomuješ kdo je tady primitiv, ale každý kdo si přečetl tvůj komentář to ví. Ty.

  • Míša napsal:

   Hele uklidni se. Když o tom nic nevíš tak neplň ten kvíz.

 2. Průjem napsal:

  Pipinky

 3. Srajda napsal:

  Ale jinak jste nej

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *