Jsi princezna, nebo čarodějnice?

Na první pohled to možná vypadá, že dvojčata si musí být podobná jako vejce vejci. Wren a Rose ale žily odděleně, a tak je z jedné mocná čarodějnice a ze druhé budoucí královna. Která budoucnost čeká vás? To zjistíte v dnešním kvízu.


předchozí
další
Marky alias Endlessbibliophile

Nikdo mi doufám neříká jinak než Marky. Ale myslím, že moje instagramové jméno @endlessbibliophile (nekonečná knihomolka) mě docela vystihuje. Čtu totiž všechno od návodů k pracímu prášku, přes fantasy až…

více
Komentáře

9 komentářů: “Jsi princezna, nebo čarodějnice?”

 1. Maja napsal:

  Slayyyy

 2. Michaela napsal:

  Xd. Já klikám, že jsem jasná Čarodějnice a pak výsledek,, Princezna,,

 3. Kateřina Janečková napsal:

  Čarodějnice.. nic jiného jsem ani nečekala 🖤

 4. KaTi napsal:

  Princezna- ideálně bez hradu i prince- kočka stačí :-)))))

  • Marthas napsal:

   Nějak tak, i když v mým případě spíš – čarodějnice bez koštěte a bez věštecký koule, mám ji totiž v hlavě. A s tlupou koček a kocourů místo nějaký lidský společnosti.

 5. Kateřina Jakobyová napsal:

  Dycky čarodějnice 🙂

 6. Marthas napsal:

  Já klikla na jsem čarodějnice a výsledek je, překvapivě že jsem čarodějnice. I když by mě zajímalo, jak je to koncipovaný a jak to funguje, když se na konci ptají přímo na princeznu X čarodějnici. Asi to beru příliš vážně. Kvízy mají asi spíš za cíl pobavit a upoutat, než nějakou výpovědní hodnotu. Navíc jsem se málem šprajcla na první otázce, protože na koni jezdit neumím a diplomatická večeře je hrozná nuda. 😀 Takže sice čarodějnice, ale spíš kvůli tomu, že o prince bych nestála a vystačím si s kočkou nebo lépe s kocourem.

 7. PK napsal:

  Princezna? To není možné ….

 8. Barbora napsal:

  Já jsem osobně čekala že budu čarodějnice ale ostatní říkají na jsi krásná ty patris na hrad maximálně tak královnina kouzelnice víc ne

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *