#HumbookBattle2022 2. semifinále Tessa Carter versus Knižní supernova

Každý čtvrtek v 18:00 bude HumbookBattle a každé úterý si budete moci vsadit na vítěze. Letos ale nebudeme soutěžit o spoustu malých výher, uděláme jednu obří výhru za celý battle. Své šance na ni zvyšujete tím, že pravidelně vsázíte a vsázíte správně. Pokud tedy budete sázet ve všech 7 kolech battlu a např. pětkrát se správně trefíte, ve slosování bude vaše jméno pětkrát a máte tak vyšší šanci na výhru oproti těm, co se trefili třeba jen jednou. Něco jako Hunger Games.

Celou HumbookBattle sázkovou soutěž vyhodnotíme do 13. března a všem se ozveme na mail, výhercům i nevýhercům. Výherci budou celkem 3 a získají poukázky na nákup knih na albatrosmedia.cz v hodnotě 2 000 Kč, 1 000 Kč a 500 Kč.

V druhém semifinále můžete vsázet do čtvrtka 24. února 2022 do 12:00, pozor, lze vsadit pouze jednou, jinak budete diskvalifikováni. Večer se pak koukněte na YouTube Humbooku a zjistěte, kdo vyhrál. (A budeme rádi i za odběr 😉)

předchozí
další
Monča alias Iamabookoholic

Můj život není tak zajímavý jako životy postav v YA knížkách, a tak se to jejich čtením snažím vykompenzovat a představovat si, jaké by to asi mohlo být. Jsem zastánce…

více
Markéta alias Marillee

Když vezmu v potaz zbytek našeho týmu, tak rozhodně nepatřím mezi ty nejrychlejší čtenáře, abych vám týden co týden přinášela nové recenze na oblíbené knížky. Ale každý dobrý tým se…

více
Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *