Humbook na Fantastické Ostravě

Letní prázdniny nemůžou začít lépe než na festivalu Fantastická Ostrava! A Humbook u toho nebude chybět.

Festival proběhne ve dnech 29. a 30. června v ostravském Trojhalí Karolína. Kromě stánku Humbooku, kde si u nejšikovnější pokladní Nofreeusernames budeš moct nakřečkovat čtení na léto a merch s festivalovou slevou 20 %, se můžeme potkat i v rámci programu.

V neděli v 10:00 ti hned zkraje dne roztočíme mozkové závity HUMBOOK KVÍZEM. V kóji 2 tě čeká epická bitva, kterou tě provedou Monča Foxorouš a Tessa Carter z HumbookTeamu.  V 11:30 pak holky zasednou taky v porotě BookCosplay soutěže na Ústředna stage.

Z dalšího programu doporučujeme třeba tenhle:

>> V sobotu na hlavní stage si od 12:00 bude Alžběta Bílková povídat o tvorbě fantasy světů s Annou Tausigovou a Martinou Eretovou.

>> Na hlavní stage pak od 15:00 vystoupí Dean Lennox Kelly. Tahle britská hvězda se proslavila jako Pekka Rollins v seriálu Světlo a stíny z Grishaverse

>> V přednáškové kóji 2 v sobotu potkáte v 15:00 budou besedovat Kristina Hlaváčková a a Jarmila Mlčousková o dracích a jiné fantastické havěti.

>> A na Anežku Kočovou narazíte v sobotu v přednáškové kóji 1. Tématem besedy jsou rostliny, ekologie a Aztékové.

Kompletní nabitý program, další informace a vstupenky za 400 Kč (a pozor – platí na oba dva dny) seženete na webu fantastickaostrava.cz

předchozí
další
Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *