Do kterého dvora patříš?

Zemi víl v Ukradeném dědici milujeme z celého srdce, i když bychom tam nejspíš nepřežili ani den. Pokud jste na tom stejně, nezoufejte, v tomhle kvízu přežijí všichni, a ještě můžete zjistit, do jakého dvora byste mezi všemi těmi tajemstvími, intrikami a zradou zapadli nejlépe.


 

předchozí
další
Marky alias Endlessbibliophile

Nikdo mi doufám neříká jinak než Marky. Ale myslím, že moje instagramové jméno @endlessbibliophile (nekonečná knihomolka) mě docela vystihuje. Čtu totiž všechno od návodů k pracímu prášku, přes fantasy až…

více
Monča alias Foxorouš

Po pražských ulicích chodím jedině se sluchátky v uších – pravděpodobně mi zrovna hraje Aurora, The Lonely Island nebo The Paper Kites – zabalená v zemitých barvách a s vlasy…

více
Komentáře

4 komentáře: “Do kterého dvora patříš?”

 1. Kristina napsal:

  Snad se mi už konečně poštěstí

 2. Verča 🤍 napsal:

  Moje nejoblíbenější série 😊🖤, absolutně jsem si krutého prince a svět víl od Holly Blackové zamilovala. Tahle knížka by tak byla úžasným přírůstkem do mé milované osobní knihovničky.

 3. Elis napsal:

  Sériie, kterou jsme si koupila, když jsem byla na praxích v Brně…a taky jsem ji tam zvládla přečíst během pár dnů😅🤣, protože mě naproto vtáhla a nedokázala jsem přestat číst. ❤️😍 (Nebojte praxe jsem nezanedbávala)

 4. Tereza Kolbabová napsal:

  Sérii Krutého prince miluju, už se nemůžu dočkat, až si přečtu další knihu z tohoto světa 😍

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *