Celý HumbookFest 2018 v jednom článku

Letošní HumbookFest byl úžasný! Ještě teď jsme plní dojmů a nadšení a prostě wow! A protože jsme během festivalu vyfotili strašnou spoustu fotek, natočili kupu videí a udělali i pár streamů, rozhodli jsme se to dát všechno na jedno místo. Kdo bude chtít prožít celý HumbookFest znovu, tady může začít.

Začneme fotkami. Máme jich víc než 200. Nechtěli jsme ale dělat výběr, aby se mělo šanci poznat co nejvíc lidí a protože jsou zkrátka hezké a hotovo. Celou galerii najdete v tomto článku a označovat se můžete na našem Facebooku.

A teď videa. První patří velkému poděkování od nás pro vás. A pak pro vás máme i dva vlogy. Na Facebooku se můžete podívat na čtvrteční procházku s autory po Praze, na YouTube mrkněte na vlog z festivalu.


Během celého dne žilo Volvo zaparkované před Kongresovým centrem. Na všechny streamy se můžete zpětně podívat na Facebooku. Dělali jsme #volvopokec se Sebastienem de CastellemEstelle MaskameClaudií Gray a Sarou Raash. Navíc jsme přidali i odpolední This or That.

Některé besedy (tady je seznam) natáčela i Dragell ze stejnojmenného YouTube kanálu, tak si navíc můžete doplnit i besedu s #HumbookStart Petrou Machovou ve vedlejším dále a se Sebastienem de Castellem, Sarou Raasch a Claudií Gray v hlavním sále. Děkujeme!

předchozí
další
Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *