7 nejlepších citátů z S láskou, Lukov

Kdyby někdo Jasmine Santosovou požádal, aby popsala posledních pár let svého života jediným slovem, určitě by bylo sprosté. Po sedmnácti letech – a bezpočtu zlomených kostí – ví, že její šance uspět v krasobruslařských soutěžích jsou mizivé. Vše se ale může změnit s životní nabídkou od arogantního idiota, kterého má už dlouhou dobu chuť strčit pod rozjetý autobus. Jasmine tak možná bude muset přehodnotit úplně všechno, včetně názoru na Ivana Lukova.

Mezi láskou a nenávistí je pouze tenká vrstva ledu. S láskou, Lukov je romantická pecka od autorky bestselleru Kulti.

Láska pro mě byla upřímnost, láska byla znát někoho včetně jeho dobrých i stinných stránek. Láska byla, když ve vás někdo věřil i ve chvíli, kdy jste si vy sami nevěřili. Láska vyžadovala úsilí a čas.

Miluju tě tak strašně moc, že kdybych si během závodů zlomil nohu, vstanu a jízdu dokončím, pro tebe, abys dostala to, co jsi vždycky chtěla.

Jakmile jsem uviděl tvůj výraz, upřímně jsem se vyděsil, že popadneš ten hřeben, co jsem nechal u zrcadla, a použiješ ho podobně jako John Wick.

Výzvy byly těžké jen tehdy, když jste předem čekali, že neuspějete.

Prosím! Prosím, řekni mi, že někdo natáčí vaše tréninky. Jú! Řekni mi, že je budete vysílat živě. Já bych se dívala! Chci vidět každou minutu! A hlavně mi pošli rozvrh závodů. To bude jak Hunger Games na ledě. Koupím celé rodině lístky do první řady.

Máma prohlašovala, že mám problém lidem důvěřovat, ale abych byla upřímná, čím víc lidí jsem znala, tím míň jsem chtěla poznávat další.

V duchu jsem se pokoušela na škále od jedné do deseti určit, jak blbě tohle dopadne. Tipla bych si tak třicet.

Citáty si můžete stáhnout i graficky a použít třeba jako tapetu do mobilu, nebo vytisknout jako záložku do knížky.

předchozí
další
Ola alias Nofreeusernames

Mám doma samostatnou místnost jenom na knihy, slušnou sbírku funko pop figurek, černou kočku s klučičím jménem… Knížky jsou mým koníčkem i zaměstnáním, i tak ale stíhám trávit až příliš…

více
Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *