7 nejlepších citátů z Přízraků noci

Kníže Dragovit vládne své zemi tvrdou rukou. Princezna Lada ho viní z únosu své sestry. Na cestě za jejím vysvobozením je zabita, Smrtka jí však učiní lákavou nabídku. Lovec démonů Karden má Ladu najít a dovést před knížete. Potulná hudebnice Noa chce využít příležitosti a pomstít se vrahovi své rodiny – Dragovitovi. Jael je na útěku z morem zničené vesnice. Čtyři hrdinové, jeden úkol. Kdo z nich vyhraje a kdo skončí jako poražený?

Přízraky noci jsou akční fantasy pro čtenáře Šesti vran

Najednou si uvědomila svoji chybu. Svět totiž černobílý nejspíš nikdy nebyl. Všechno to odjakživa byly jen odstíny šedé, některé světlejší, jiné tmavší, tak jako na podzimní obloze.

„Už jsem za svůj život stihla zjistit, že nakonec se každý vždycky může spolehnout jen sám na sebe.“
„Ano, na to jsi možná došla… Ale taky bych řekla, že už sis stačila uvědomit, že to tak vždycky vlastně úplně neplatí.“

Zůstávat v Moggastu bylo pro rusalku nebezpečné, ale někdy vám srdce jednoduše nedovolilo jednat moudře, udělat to, co bylo na první pohled kohokoliv jiného správné.

Láskou jste mohli zničit svět a nebyli byste první.

Když je vám dlouho něco odpíráno, pak příliš neváháte, když se naskytne možnost to mít zpátky. Takové věci si potom vychutnáváte do poslední kapky, protože najednou víte, že o ně můžete kdykoliv přijít znovu.

Neštěstí připomínalo poryv větru. Stejně náhlé, stejně nenadálé.

Nebyla jsem si jistá, že ta holka dělá dobře, ale každý na to musí přijít sám, no ne? Nezáleží na tom, že vás někdo varuje, stejně to zkusíte a spálíte se sami.

Citáty si můžete stáhnout i graficky a použít třeba jako tapetu do mobilu, nebo vytisknout jako záložku do knížky.

předchozí
další
Ola alias Nofreeusernames

Mám doma samostatnou místnost jenom na knihy, slušnou sbírku funko pop figurek, černou kočku s klučičím jménem… Knížky jsou mým koníčkem i zaměstnáním, i tak ale stíhám trávit až příliš…

více
Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *