7 nejlepších citátů z Někdo jako ty

Šestnáctiletá Mila žije v LA s mámou a tátou, slavným filmovým hercem. Když před premiérou jeho nového trháku vyvolá rozruch po celém městě, rozhodnou se ji rodiče uklidit přes tři tisíce kilometrů daleko k její tetě a dědovi do Tennessee. Mila z toho není nadšená, a záhy po příjezdu se pohádá s Blakem, synem starostky Nashvillu. Ten také moc dobře ví, co obnáší život s veřejně známým rodičem, takže toho mají možná společného víc, než si chtějí přiznat.

Někdo jako ty je první díl návykové trilogie od autorky bestsellerové série DIMILY.

Možná, že Blake Avery je tady v okolí jediný člověk, který dokáže pochopit, jaké to je žít v něčím stínu.

„Máš nějaký důvod, proč mi voláš?“
„Pamatuješ si ten kostel, který jsi v neděli navštívila? Ten, ve kterém ti jeden kluk dal své telefonní číslo a požádal tě, abys mu zavolala?“ zeptá se Blake sladce. „No, je středa a zazvonil mi můj telefon? Ne, ani jednou, a tak jsem si myslel, že zavolám já tobě a zkontroluju, jestli jsi pořád naživu.“

Jestli ti bude do breku, výbornou technikou na rozptýlení je trocha matematiky. Anebo – však víš – představ si mě nahého.

A když to nedopadne dobře, budu ti hrát a zpívat tak dlouho, dokud se zase neusměješ.

„Milo,“ zašeptá Blake a nakloní obličej těsně k mému, „ty by ses rozhodně neměla schovávat v ničím stínu.“

Ahoj, Milo, co miluješ honky tonk a předevčírem večer jsi předváděla dechberoucí taneční kreace. Kdepak jsi?

Myslím, že jsi holka, kterou tak mrzí, když zklame svého otce, až se z toho na zadním sedadle mého pick-upu rozbrečí. Jsi holka, která v kostele pomáhá svému dědečkovi. Jsi holka, která se směje, když si potřísní tričko quesadillou.

Citáty si můžete stáhnout i graficky a použít třeba jako tapetu do mobilu, nebo vytisknout jako záložku do knížky.

předchozí
další
Ola alias Nofreeusernames

Mám doma samostatnou místnost jenom na knihy, slušnou sbírku funko pop figurek, černou kočku s klučičím jménem… Knížky jsou mým koníčkem i zaměstnáním, i tak ale stíhám trávit až příliš…

více
Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *