7 nejlepších citátů z Mé druhé šance

Co byste dělaly, kdyby vás kluk, do kterého jste zamilované, viděl jen jako svou nejlepší kamarádku? Lorn je basketbalová hvězda, ale v lásce je naprosto nesmělá, a proto Theo nemá o jejích pocitech ani ponětí. Jinak by jí nikdy nepředložil tenhle návrh: Lorn s ním půjde na školní ples – ale jen proto, aby se zbavil ostatních holek! Pak se ale spojenectví změní v něco mnohem hlubšího. Lorn i Theo se totiž ocitnou tváří v tvář problémům, které hrozí navždy změnit jejich životy…

Má druhá šance vám dokáže, že na lásku není nikdy pozdě…

Druhé šance jsou pro beznadějné romantiky. A to možná nejhezčí na druhých šancích je, že my všichni – ať už uděláme sebevětší chybu – nějakou dostaneme.

Někdy si představuju písničky jako lidi. Zachycují totiž lidskou duši svým vlastním způsobem, a proto má každý svůj vlastní song…

Láska k přátelům? Teplo. Láska ke tvé rodině? Ještě větší teplo. A láska k tomu jednomu člověku, který pro tebe znamená celý svět? To je sakra supernova. A když tě ten důležitý člověk nemiluje, pálí to, až to bolí.

Být zamilovaná je jako chytit nějaký virus. Nejnicotnější okamžiky způsobovaly tohle šílené bušení srdce.

Nic, co řekneš, nezpůsobí, že se na tebe budu dívat jinak. Nejsi špatný člověk jen proto, že máš tu a tam ošklivou myšlenku.

Zamilovanost by se fakt měla prodávat s návodem k použití. Nešťastná zamilovanost, napověděl mi hnusný hlásek v mé hlavě.

Cením si toho, že se o mě strachuješ, ale dokážu se o sebe postarat sama. Ne každá holka je oběť, která potřebuje zachránit, jasný?

Citáty si můžete stáhnout i graficky a použít třeba jako tapetu do mobilu, nebo vytisknout jako záložku do knížky.

předchozí
další
Monča alias Iamabookoholic

Můj život není tak zajímavý jako životy postav v YA knížkách, a tak se to jejich čtením snažím vykompenzovat a představovat si, jaké by to asi mohlo být. Jsem zastánce…

více
Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *