7 nejlepších citátů z Dědictví krve

Princezna Ana strávila celý svůj život v paláci. Když ji obviní z vraždy jejího otce, musí uprchnout, aby našla pravého vraha a prokázala svoji nevinu. Sama to rozhodně nedokáže. Ale existuje vůbec někdo, kdo by jí byl ochoten pomoci? Jeden adept by tu byl: prohnilý podrazák Ramson se srdcem černějším než ta nejtemnější noc. Ten má sice vlastní plány a tajemství – ale brzy zjistí, že Ana je nebezpečnější, než si kdy vůbec představoval.

Princezna, co umí ovládat krev. Podrazák bez budoucnosti. Svět, který stojí za to zachránit. Nová fantasy Dědictví krve.

Zrůdy si možná taky nepřejí ubližovat. Zrůdy možná ani nevědí, že jsou zrůdy.

Volby jsou privilegiem mocných. Chudákům nezbývá než přežít.

Ve světě ovládaném podvodníky, pány podsvětí a hrdlořezy se na čest ani na pravidla nahraje. Jde o jediné – vyhrát.

„To tu kapuci nosíš pořád?“
„Myslíš jako ty ten natvrdlý výraz?“

Existují dva typy zármutku. Jeden, který vás zlomí, zničí vaši duši a rozdrtí srdce, takže z vás zbude jen prázdná skořápka. A druhý, který vás nakonec posílí. Z něhož povstanete, abyste ho vybrousili a oblékli ho jako kus zbroje. Který z vás udělá lepšího člověka. 

„Vím, žes pracoval pro Kerlana. Vím, že tě poslal zavraždit mého bratra. Takže mi řekni, proč bych tě zas neměla hodit zpátky do řeky.“
„Protože bych zase vyplaval na břeh?“

Tohle není žádná pohádka z dětské knížky, kde hrdinové na konci vždycky zvítězí. Čeká tě ještě mnoho bitev a rozhodně nezvítězíš ve všech. A každý den si budeš muset znovu volit, jestli jít dál, nebo to vzdát.

Citáty si můžete stáhnout i graficky a použít třeba jako tapetu do mobilu, nebo vytisknout jako záložku do knížky.

předchozí
další
Ola alias Nofreeusernames

Mám doma samostatnou místnost jenom na knihy, slušnou sbírku funko pop figurek, černou kočku s klučičím jménem… Knížky jsou mým koníčkem i zaměstnáním, i tak ale stíhám trávit až příliš…

více
Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *