Staňte se ambasadory HumbookFestu 2019!

Milujet knihy? Žijete literaturou? Jste knihomolové každým coulem? Došlo to u vás až do fáze, že máte vlastní blog, kanál na YouTube, stránku na Facebooku nebo bookstagram a šíříte tak své názory na knihy mezi lidi? Chcete se posunout dál a stát součástí největšího YA knižního festivalu u nás? Staňte se ambasadorem HumbookFestu 2019! ????

Ambasadorský program otevíráme již potřetí, oproti loňsku jsme ho ještě více vyladili, poučili se z chyb a připravili ho pro letošek zase o kus lepší a příjemnější. Staňte se součástí festivalu, čeká vás spousta výhod, ale také spousta povinností.

Jaké jsou podmínky pro ambasadory?

 • Na sociálních sítích sdílet informace, lajkovat, podporovat, zvát své přátele a odběratele, zapojit se do propagace HumbookFestu dlouhodobě (od dubna až do konce října)
 • Informovat o HumbookFestu na svém blogu a sociálních sítích, sdílet informace – být aktivní. Zkrátka ukázat, že na téhle akci rozhodně nebudete chybět a neměli by tam chybět ani ostatní. Každý měsíc bude několik informací, které by měl ambasador sdílet, zhruba 10 z nich je povinných (například oznamování autorů, sdílení eventu HumbookFestu či ukázání dárkového balíčku od sponzorů) a je nutné o nich informovat na svých dominantních kanálech. Poté tu bude dalších deset novinek/úkolů, ze kterých si můžete vybrat čtyři, které chcete na svých sociálních sítích sdílet. (Samozřejmě ale můžete sdílet klidně všechny! ???? ) Dohromady vás tedy čeká něco okolo patnácti výstupů za půl roku, tedy za dobu, po kterou bude ambasadorský program probíhat.
 • Dle zájmu rádi poskytneme ambasadorům jakoukoliv knížku autorů HumbookFestu výměnou za recenzi. (Recenzování není v rámci ambasadorského programu povinné, ale kdybyste měli chuť, rádi pošleme něco na čtení, na recenzi je klasicky měsíc od odeslání knihy. Většinu knih ale odstane ambasador od nás darem.)
 • Účastnit se akcí kolem HumbookFestu (i samotného festivalu).
 • Aktivně se zapojovat do příprav – vítáme nápady a připomínky k programu, návrhy na workshopy, besedy či jiné aktivity v rámci festivalu

Jaké výhody nabízíme našim ambasadorům?

 • Samozřejmostí je very very VIP vstup na HumbookFest, balíček s knihami a dárky od partnerů a další výhody v rámci akce.
 • Přihodíme i lístek na veletrh Svět knihy, na kterém bude i letos HumbookStage.
 • Pozveme tě na speciální ambasadorskou merendu, kde se budeme bavit o nápadech, programu a všem kolem HumbookFestu.
 • Mimo jiné připravujeme speciální dárkový balíček pro ambasadory, určitě dostaneš spoustu knih, merch, dárky od partnerů a třeba i nějakou reading copy.
 • Budete dostávat exkluzivní čerstvé informace k festivalu dřív než všichni ostatní.
 • Dle časových možností pozvaných autorů budeš mít možnost setkat se alespoň s jedním z nich a ostatními ambasadory už den před festivalem. Můžete se ptát, fotit, diskutovat, nechat si podepsat knihy a poznat a užít si autora dřív a víc než všichni ostatní!
 • Našim ambasadorům také přednostně nabídneme rozhovory s autory HumbookFestu dle jejich kapacit.
 • Možnost účastnit se samotných příprav HumbookFestu – pomoc s přípravou akce na místě a zároveň dlouhodobá pomoc s přípravami programu – chceme, aby vás HumbookFest co nejvíc bavil a chceme znát váš názor.
 • Možnost stát se tváří kampaně HumbookFestu – s vybranými ambasadory budeme fotit, všem nabízíme instatakeover našeho účtu. Máte tak možnost získat nové čtenáře, odběratele a followery.
 • Spoustu nových přátel, které baví to samé co tebe. ????
 • Pokud budeme s vaší prací opravdu spokojeni, uvidíme vaš nadšení pro věc, píli a posun vpřed, pak je možné, že vám na konci ambasadorského programu nabídneme spolupráci s Albatros Media. A to chcete.

Co tě jako ambasadora nečeká?

 • Rozhodně se nemusíte bát toho, že se stanete naší loutkou a budete muset říkat vše tak, jak my chceme. Naopak! Chceme, abyste s lidmi a svými followery komunikovali tak, jak jste zvyklí. Nechceme vás měnit a chceme, abyste byli k nám i ke svým fanouškům upřímní.
 • Nečeká vás nuda (být ambasadorem je výzva).

Co se stane, když nebudeš plnit podmínky ambasadorského programu?

Takovou variantu si vůbec nechceme představovat! Jenže počet míst je velmi omezený a pokud by vás být ambasadorem nebavilo, či jste z osobních důvodů nestíhali a neplnili tak podmínky programu, spolupráci ukončíme. Každý úkol má svůj deadline, do kterého je nutné ho splnit, a letos jsme se rozhodli, že pokud vám budeme více jak třikrát připomínat, že nemáte úkol splněný, tak se rozloučíme. Chceme mít v týmu lidi, na které se můžeme spolehnout, takže opravdu pečlivě zvažte, zda to zvládnete. ????

Pravidla a harmonogram naší spolupráce

 1. Do 21. března vyplňte náš přihlašovací formulář
 2. Poté se poradíme a během dalšího týdne vybereme ambasadory
 3. Pokud vás vybereme, tak můžete hned všem říct, že jste ambasadoři
 4. Od dubna do října vás čekají 2-3 nové informace/akce měsíčně, vše budeme koordinovat ve skupině na Facebooku (je tedy nutné mít Facebook)
 5. Během září a v době před HumbookFestem pak očekáváme vaše plné zapojení

Jakékoliv dotazy směřujte na mail Míše (blogeri@albatrosmedia.cz). Hledáme blogery, youtubery, instagramery a jiné influencery z České republiky i ze Slovenska.

Konkurz ukončen

předchozí
další
Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *