Stáhněte si knihomolku Hedviku

Jsem čarodějka, upírka, splátce, snílek, víla, strážce severu, vesmírná hackerka, cestuju časem, bojuju s draky (nebo se s nimi kamarádím), moje kočka umí mluvit a pije strach, měním se ve vlčici… Jsem tím, co čtu, jsem knihomolka.

Až vyrostu, chci být jako Belle z Krásky a zvířete, protože má tu obří knihovnu, ale kdyby to nevyšlo, sním o práci, ve které mi budou platit za to, že čtu. Což pravděpodobně taky nevyjde, takže budu vztahová poradkyně, díky knihám jsem totiž expert na všechny romantické linky na světě se specializací na milostné trojúhelníky (a vždycky fandím tomu druhému, co nakonec prohraje, Hurikáne, Jacobe, Johne Ambrosi, byla jsem na vaší straně!)

Mám miliardu záložek, ale stejně si nakonec zakládám knihy čímkoliv, co mám po ruce – ponožkami, jízdenkami, sluchátky… nebo je nezakládám vůbec, protože co můžeš přečíst dnes, neodkládej na zítřek a dát knihu na jeden zátah i na úkor spánku je u mě normálka.

Ahoj, těší mě, že vás všechny poznávám, jmenuju se Hedvika a kámoši mi říkají Hedu.

Stáhněte si Hedviku, v civilu i začtené podobě. Obě namalovala Dory. Kromě plakátu nebo záložky k vytištění a tapety na mobil nabízíme i tapety na počítač nebo tablet. Jenom pozor, je to celé pro osobní potřebu, fan arty nejsou určeny ke komerčnímu využití. Také vás prosíme, abyste s nimi pracovali v podobě, v jaké jsou, a neořezávali je, neskrývali loga, nevkládali nikde mimo kontext a při sdílení vždy uvedli zdroj (ideálně označili nás a Dory). Děkujeme.

KNIHOMOLKA_CTE_PLAKAT | KNIHOMOLKA_CTE_ZALOZKA | KNIHOMOLKA_CTE_MOBILE_TAPETA | KNIHOMOLKA_CTE_DESKTOP_TAPETA

KNIHOMOLKA_ZACTENA_PLAKAT | KNIHOMOLKA_ZACTENA_ZALOZKA | KNIHOMOLKA_ZACTENA_MOBILE_TAPETA | KNIHOMOLKA_ZACTENA_DESKTOP_TAPETA

předchozí
další
Komentáře

2 komentáře: “Stáhněte si knihomolku Hedviku”

  1. Kateřina napsal:

    Nevěřím tomu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *