Příběh života

Ať vám život neuteče před očima! Další jedinečný kousek z dílny papírnictví printintin.

Chcete si všechny důležité životní události a vzpomínky uchovat? PříBĚH života zachytí váš život od narození až po důchod. Na jeho stránkách si zapíšete vše důležité, vytvoříte rodokmen, časovou osu, zasadíte svůj život do historického kontextu, popíšete své názory, zaznamenáte si první lásku i nejhezčí vzpomínky z dětství a spoustu dalšího. Zajímá vás život někoho jiného? Dejte mu knížku vyplnit a budete mít jedinečnou šanci ho poznat.

Informace
Jazyk:
čeština
EAN:
9788076616073
Datum vydání:
17. 10. 2022
Věk od:
12
Nakladatel:
COOBOO
Vazba:
vázaná
Posty, které by tě mohly zajímat
videa
Říjnová online merenda

Víte, jak bude vypadat váš říjen? Budíček, číst, číst, škola/práce, číst číst, jít spát, budíček, číst, číst, škola/práce, číst číst, jít spát… Jen víkend bude mít speciální režim, to se bude číst celý den 😁 Njn, tento měsíc vychází 21 knížek.

blog
Vadí, nevadí: Čeští autoři

Vadí, nevadí je série, kde se snažíme rozlousknout odvěké konflikty v rámci knihomolské komunity. Poprvé jsme se zabývali duelem sérií a samostatných knih, podruhé jsme se zase podívali na zoubek romantické lince od nenávisti k lásce. Dnes jsme se rozhodli zaměřit na čtení knih českých autorů: proč nás lákají více, nebo méně než ti zahraniční? […]

videa
Květnová online merenda

Květnová merenda je záležitost na hodinu a čtvrt, to vám nebude stačit ani litr kakajíčka.