HumbookBattle na HumbookFestu!

HumbookBattle se z YouTube stěhuje na fest a tentokrát uděláme soutěžící přímo z vás. Nenechte si ujít velký souboj týmů o titul největšího znalce světa young adult. Holky z HumbookTeamu si pro vás vymyslely extra záludné otázky, troufáte si? Týmy přímo na HumbookFestu sestaví kapitánky z řad ambasadorek letošního HumbookFestu. A právě dnes se představují. Najděte si svou kapitánku přímo na HumbookFestu a přihlaste se do jejího týmu. Skupin bude celkem 9 a každá hledá 6 členů.

Tým Protivníci

Kapitánka: Áňa Čížková

Proč se přidat do jejího týmu: Jestli máte rádi výzvy a umíte ocenit ten správný poměr mezi zábavou a soutěživostí, tak se přidejte do mého týmu! Já miluju výzvy a do všeho se ponořím naplno. Jsem od malička hodně soutěživá a povedu nás k vítězství! Ale nebojte, ač vypadám na fotce krutě, tak přísná nejsem. Hlavní je zábava a já doufám, že si to spolu hlavně užijeme!

Tým Stíhačky

Kapitánka: Lucka

Proč se přidat do jejího týmu: Když chcete do týmu, potřebujete kapitána. A co by měl mít kapitán? Maximální odhodlání a smysl pro soutěživost. Mám to já? Si pište! Nemusíte přečíst 200 knih, abyste měli šanci vyhrát, my to zvládneme i bez velkého čísla, takže… Nabijte mozky vědomostmi, naostřete tužky, připravte papíry a přidejte se ke mě. Spolu doletíme až do finále.

Tým Blackbeak gang

Kapitánka: Sol z Osolených knih

Proč se přidat do jejího týmu: Vynikáte v bojí beze zbraní? Vaší smrtelnou taktikou je rychlost? Špičáky a drápy jsou naším nástrojem pro zabíjení, avšak tentokrát si je v bitvě nezašpiníte. Bojujeme slovy! Jako druhá pobočnice Manon Černozobé, velitelky Třináctky, hledám nebojácné odvážlivce, kteří nezaváhají se k nám přidat a porazit protivníky v rozhodující bitvě Humbookfestu. Spojme síly a buďme neporazitelným sjednoceným týmem, jež poslouží našemu klanu!

Tým Bubáci

Kapitánka: Martina Krausová

Proč se přidat do jejího týmu: Jsem soutěživý typ a mým cílem je vždycky výhra, takže pokud to máte stejně, rozhodně se musíte přidat do mého týmu! Můžete všem předvést vaše znalosti populárních YA knížek a zároveň si užít kopu zábavy – no a řekněte, společně s tou výhrou je tohle splněný sen, ne? A všechny, co náhodou neporazíme, donutíme k útěku jejich nejtemnějším strachem – od toho přeci Bubáci jsou!

Tým Houžvičky

Kapitánka: Áďa

Proč se přidat do jejího týmu: Jako princezna Locika povedu svůj tým zodpovědně, jak se na drsnou princeznu sluší a patří, takže se nemusíte strachovat… vyhrajeme! Pochybuju, že by se našel někdo sečtělejší nežli já…za tu dobu, co jsem byla držena ve věži jsem přečetla tolik knížek, že se vám o tom, ve vašich tajných snech, ani nesnilo 😁 No, a myslím, že ani nemusíme diskutovat o tom, kdo je nejlepší kapitán..jasně že já! S Pascalem jsme za ty roky strávené pod zámkem vymysleli tolik bojových taktik, že je prostě vítězství naše 💪🏻 A kdyby se náhodou někomu už zdálo, že bychom snad prohráli, nebojte, já je kdyžtak přetáhnu tou nejlepší pánvičkou 😎🍳 (Jo, mimochodem, Evžen stále naléhal, abych náš tým pojmenovala po něm, tak proto Houžvičky 😄prý ani nemusíte děkovat za takový frajerský jméno)

Tým Sedm vran

Kapitánka: Kačka

Proč se přidat do jejího týmu: Věřte nebo ne, tohle je tým, který vyhraje. Já jako kapitánka pravidelně stalkuju stránky nakladatelství a dělám přehled všech chystaných young adult knih. Leccos mi utkví v hlavě, přesto musím uznat, že sama to nezvládnu. Budu k sobě potřebovat další vrány. Nejsi jedna z nich právě ty? Nebudu lhát, nebude to snadné. Ale půjdeme na to chytře a mazaně, a ačkoliv jsou ostatní týmy pěkně krvelačné, proti naší důmyslnosti nebudou mít šanci. Pro nás se žadnej funus konat nebude!

Tým Anonymní knihomolové

Kapitánka: Lucie Vosková

Proč se přidat do jejího týmu: Správně bych vás teď měla přesvědčovat, že právě můj tým je ten nejsuprovější a nejúžasnější a že ostatní kapitánky mi nesahají ani po kotníky. Mohla bych vám tady vykládat, že jsem v podstatě knižní závislačka a že young adult mám totálně v malíku. Ale víte co, není třeba poukazovat na to, co je zřejmé… 😉 Místo toho řeknu jen tohle: Přidejte se k týmu Anonymních knihomolů a já vám slibuju, že společně dokážeme nemožné! Porazíme zlo, které na nás číhá! A možná dokonce vyhrajeme! Tak na co čekáte? Paličky do ruky a jde se na věc!

Tým Kluběnky

Kapitánka: Denisa

Proč se přidat do jejího týmu: V Kluběnkách ctíme týmovou práci a znalosti jsou naší zbraní. Protože jsem Havraspár, přesně vím, jak odpovědět na každou otázku – ba co víc, znám i všechny otázky a postarám se o to, aby Kluběnky zvítězily! Jestli nechcete upadnout v zapomnění, vypusťte z hlavy všechny ostatní týmy, které by zbytečně zabíraly vaši mozkovou kapacitu, přidejte se ke mně a zajistěte si věčnou slávu!

Tým Knihomozky

Kapitánka: Bára Charvátová

Proč se přidat do jejího týmu: V young adult literatuře se pohybuji už dlouhých sedm let. Vy co mě znáte, jistě víte, že jsem milá, přátelská a lehce soutěživá. A vy co mě tolik neznáte, rozhodně neuděláte chybu, když se ke mně přidáte.  Všechny vás tu ráda uvidím a společně určitě ostatní týmy rozdrtíme jak Mia Corverová z Nikdynoci drtí své nepřátele.

předchozí
další
Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *