HumbookBattle na HumbookFestu podruhé

HumbookBattle znáte z našeho YouTube a taky z minulého HumbookFestu. A dáme opakování. Nenechte si i letos ujít velký souboj týmů o titul největšího znalce světa young adult. Holky z HumbookTeamu si pro vás vymyslely extra záludné otázky, troufáte si? Týmy přímo na HumbookFestu sestaví kapitánky z řad ambasadorek letošního HumbookFestu. A právě dnes se představují. Najděte si svou kapitánku přímo na HumbookFestu a přihlaste se do jejího týmu. Skupin bude celkem 8 a každá hledá 6 členů.

Tým Natáčky

Kapitánka: @adelina_cte

Proč se přidat do jejího týmu: Samozřejmě, je důležité vyhrát, ale je potřeba u toho taky dobře vypadat, že? Už teď točím vlasy a od rána do večera shromážďuji pikantní informace z young adult, kouzelnického i mudlovského světa, na které se určitě HumbookTeam při battlu zeptá! Navíc budeme mít prvotní náskok – všichni ostatní totiž budou oslněni mým nejmódnějším cosplay outfitem, neschopni jakékoliv rozumné myšlenky. Vždyť kdo by mohl být lepším kapitánem týmu než já a zase já, která vám celý půlrok před festivalem podávala exkluzivně nejnovější zprávy z humbook zákulisí v podobě speciálních vydání Humbook věštců? Všechny si je natočíme okolo prstu, tak pojďte ke mně do týmu!

Tým Champions of Terrasen

Kapitánka: @tessacarter_cosplay

Proč se přidat do jejího týmu: Tak jako Aelin Ashryver Galathynius sestavila svůj dvůr a vyhrála, tak i já potřebuji skvělé lidi do týmu! Pokud rádi soutěžíte a milujete knihy musíte se přidat! Jsem Terka jedna z ambasadorů HumbookFestu 2020, mám tu čest vést tým v HumbookBattlu, jsem velmi cílevědomá, kapku soutěživý typ a nebojím výzev! Pokud chceš, přidej se do mého týmu! Bude zábava a ráda poznám při battlu nové lidi. Takže spojíme naše vědomosti z knížek, co znáne a užijeme si to.

Tým Syndrigasti

Kapitánka: @dee_the_peculiar_booksloth

Proč se přidat do jejího týmu: Patříte k oné skryté větvi krypto-sapiens nazývané ctihodným jazykem našich předků „syndrigasti“ čili lidé „podivného ducha“? Máte schopnosti či vlastnosti, které by jeden nazval až… podivnými? Pokud je vaše odpověď kladná, pak vězte, že jsem právě já ten kapitán, kterého hledáte. Sama možná v porovnání se svými soupeřkami nemám co do počtu tolik načteno, avšak jako správná ymbryna vede své svěřence, jsem i já odhodlána svůj tým dovést ke slavnému vítězství. Jako podivní máme totiž v rukávech taková esa, o kterých se protivníkům ani nesní… (A než se začnete ptát – ne, Millard tam nebude, aby špicloval u ostatních týmů. Za prvé, jako správný džentlmen by stejně musel být oblečený, a za druhé, jak vás mohlo u všech ptáků napadnout, že bych chtěla využít naše jedinečné dary k podvádění?! * mrk mrk *)

Tým Smíšků

Kapitánka: @maya_and_books

Proč se přidat do jejího týmu: Pokud milujete prohry a sem tam uvítáte nějakou tu výhru, pak jste v týmu Smíšků na správné adrese! Říká se, že pokud znáte nějakého Smíška, je to první krok k vítězství. Cože? Že to slyšíte poprvé? No vidíte, jak si vzájemně rozšiřujeme obzory! Dobře, teď už vážně. Možná mě znáte, možná ne. Každopádně doufám, že je ze mě aspoň trošku cítit jakási láska ke všemu možnému. Pokud se rádi smějete, rádi soutěžíte, ale neděláte si z ničeho těžkou hlavu, tak tým Smíšků je přesně pro vás! S otevřenou náručí se tedy ráda ujmu kohokoliv, kdo bude ochotný vzít si mě na triko. Teda, ehm, kohokoliv, kdo bude ochotný se po hlavě pustit do bitvy a vyhrát!

Tým Umpiri

Kapitánka: @jeste.jednu.kapitolu

Proč se přidat do jejího týmu: Ne nadarmo jsem si dlouhé roky myslela, že jsem čistokrevný Zmijozel – soutěživý duch se ve mně nezapře! I po havraspárském prozření ho ve mně na výhru zůstalo až až a pokud spojíme síly, alespoň první trojka nás nemůže minout! (Je už jen na vás, ze kterého konce výsledkové listiny se rozhodnete počítat :D)

Tým Slunečnice

Kapitánka: @reading_maniac

Proč se přidat do jejího týmu: Mohla bych vám tu povídat o tom, jak jsou moje znalosti YA knih nepřekonatelné a že spolu rozdrtíme naše protivníky, ale v tom nespočívá moje síla. Já totiž věřím, že společně dokážeme všechno, pokud si udržíme pozitivní náladu a spojíme se proti nepříteli. Nikdy se neodvrátíme od přátelskosti stejně jako se slunečnice neodvrací od slunce. S úsměvem na tváři porazíme všechny ostatní týmy levou zadní, protože chytrost vítězí nad hrubou silou! Přidejte se tedy do týmu Slunečnic a věřte, že vám to přinese vítězství a spoustu zážitků!

Tým Dobrodruzi

Kapitánka: @mala_knihomolka_zanet

Proč se přidat do jejího týmu: Chcete zažít pořádné dobrodružství stejně jako Frodo a Bilbo? Pak musíte do mého týmu, protože právě tam zažijete to nejlepší dobrodružství ze všech. Věřte mi. Zažívat to nejlepší dobrodrůžo je přece moje superschopnost. Takže stejně jako Frodo zdolal Mordor, my zdoláme všechny ty záludné otázky v battlu! Těším se na vás a pevně věřím, že společně to zvládneme a hlavně si to užijeme!

Tým Şehirové

Kapitánka: @knizni_maya

Proč se přidat do jejího týmu: Kde je soutěž, tam jsem i já! Poháněná zdravou soutěživostí a vyznávající týmovou spolupráci. I když půjde o můj první HumbookBattle, věřím, že jako Attiona budu se svým týmem şehirů neporazitelná: společnými silami přeskládáme celý HumbookBattle podle našich představ a když se v něm ostatní týmy pomalu začnou ztrácet… Zvítězíme! Protože vy jste superhrdinové a Attiona vás potřebuje!

předchozí
další
Komentáře

Jeden komentář: “HumbookBattle na HumbookFestu podruhé”

 1. Tým Dobrodruzi napsal:

  I když jsem mnoho velmi známých titulů nečetla, i přesto se snažím ve světě knih pohybovat velmi často.
  Jsem spíše tichý typ, avšak když se dostanu do skupinky lidí, co mají stejné zájmy, nejde mě zastavit a rozjíždím konverzace, které nejde utnout.
  Tým Dobrodruzi mě zaujal, protože jsem před nedávnem viděla teprve první díl Hobbita, ale neskutečně mě to zaujalo, že jsem si hned přála jít i na Humbook za vílu právě z filmu Hobbita – a i když nakonec budu volit nejspíše jiný kostým, tak ten film jsem si vážně zamilovala ❤ a chtěla bych tímto poděkovat příteli, že mě k tomu překecal a podíval se na to se mnou❤
  Froda i Bilba žeru. Jsou roztomilí a miluju jejich přátelskou a soutěživou povahu.

  Přála bych se do týmu dostat, i když jak už jsem psala, nemám největší knižní znalosti. Chtěla bych si spíše užít zábavu s týmem a užít si samotnou hru – o vítězství mi nikdy úplně nešlo, i když by případná výhra samozřejmě potěšila:)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *