Nejdražší Josephine

Dokonalý romantický příběh, který učaruje nejen čtenářkám Kronik prachu.

1821: Elias Roch nemá štěstí v lásce. Josephine De Clareovou potkal jen jedinkrát a od té doby jí napsal desítky dopisů v naději, že ji znovu najde.
2021: Josephine De Clareová má špatný vkus na kluky. Ten poslední málem zničil přátelství s její nejlepší kamarádkou.
Nyní, po smrti svého otce, Josie najde Eliasovy dopisy. Najednou cítí, že ji cosi táhne k muži, který žil před dvěma sty lety. Dokážou najít jeden druhého?

Informace
Ukázka z knihy
Koupit
Jazyk:
čeština
Počet stran:
368
EAN:
9788025355688
Datum vydání:
3. 3. 2022
Věk od:
14
Šířka:
145
Výška:
205
Nakladatel:
Fragment
Typ:
Kniha
Vazba:
brožovaná lepená
Posty, které by tě mohly zajímat
citáty

Volba není v tom, jestli jít dál – život pokračuje, ať chci, nebo nechci. Ne, volba je dívat se dopředu, ne zpátky, udělat krok, protože odmítat se pohnout minulost nepřiblíží – jen oddálí lepší dny.

Caroline George: Nejdražší Josephine
videa
Březnová online merenda

Dnes slavíme výročí merendy 🥳 Nemůžeme uvěřit, že to děláme už rok, že je tohle naše dvanáctá merenda. Pokud jste se na všechny dívali poctivě, koukali jste na nás s Makynou celkem 12 hodin a 5 minut a tahle merenda přihodí další hodinku. Díky, že koukáte, že pijete hodně kakajíčka a čtete spoustu knížek 🙏❤

blog
Stačí jedna kniha?

Standalones (samostatné knihy, co nejsou součástí série) mají své výhody i nevýhody. Výhody jsou takové, že se vše krásně uzavře v rámci jedné knihy a nemusíme pak čekat na další díly. Největší nevýhoda je taková, že už pak nemáme šanci se znovu setkat s oblíbenými postavami, protože jejich knižní příběh už skončil. A my je […]